Widzewskie Trybuny | Widzew Łódź
Ładowanie...

Widzewskie trybuny

Trybuna pod Zegarem

Pojemność: 3 322

Sektory zajmowane przez najzagorzalszych kibiców Widzewa od ponad 40 lat. Miejsce ozdobione flagami fanklubów i osiedli. „Zegar” to prawdziwe serce stadionu Widzewa Łódź, nadające rytm wszystkim trybunom. Przed krzesełkami ulokowano „gniazdo”, czyli podest dla prowadzącego doping.

IMG_0669


Niciarka

Pojemność: 3 159, w tym sektor gości na 907 miejsc

W przeszłości trybuna zajmowana przez kibiców reprezentujących widzewskie fankluby. Obecnie, najmniejsza trybuna sąsiadująca z sektorem gości, czyli „klatką”. Jej podstawę stanowi rozkładane rusztowanie, które może odsłonić miejsce pod scenę widowiskową. Nazwy trybuny pochodzi od ulicy Niciarnianej. Obecnie za trybuną znajduje się ulica Włodzimierza Smolarka.

A40I3434


Prosta

Pojemność: 6 569


Największa trybuna na stadionie Widzewa Łódź. Umieszczono na niej napis „Widzew”, zaprojektowany przez kibiców, a wzorowany na układzie krzesełek na stadionie Liverpoolu.  Trybuna nazywa również „pod Masztami” na pamiątkę masztów, które górowały nad sektorem. Na sektorach C1 i C2 ulokowany jest Sektor Rodzinny.

IMG_8837


Kryta
(Trybuna A)

Pojemność: 4 666 oraz 298 miejsc na balkonie III piętro


Trybuna, która na starym stadionie jako jedyna posiadała zadaszenie. Obecnie jest to miejsce, gdzie ulokowano sektor VIP, trybunę prasową oraz loże, w tym tę prezydencką. W narożniku znajduje się wyremontowana Loża Klubowa.

IMG_5691