WIDZEW EDUKUJE
Ładowanie...

WIDZEW EDUKUJE

 

#WidzewEdukuje to projekt, którego głównymi filarami są sport i edukacja. Akcja jest skierowana do osób, które stoją przed wyborem swojej ścieżki zawodowej i myślą o tym, by, związać swoją przyszłość ze sportem. Podczas wykładów pracownicy Widzewa dzielą się swoim doświadczeniem związanym z pracą w profesjonalnym klubie piłkarskim. 

 

IMG_5256

 

W ramach tej inicjatywy przedstawiciele Klubu dotarli już do różnych zakątków regionu - do szkół średnich i uczelni, ale także do podstawówek, gdzie najmłodsi uczą się zasad zdrowego żywienia i podstaw sportowego stylu życia pod okiem trenerów i piłkarzy Akademii Widzewa. Wykłady z cyklu #WidzewEdukuje odpowiadają zatem nie tylko na potrzeby wkraczającej na rynek pracy młodzieży, ale są również dosonałym źródłem wiedzy o świecie dla najmłodszych słuchaczy.

 

IMG_8758

 

Projekt jest organizowany przy współpracy Banku Gospodarstwa Krajowego i Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Placówki edukacyjne, które byłyby zainteresowane udziałem w cyklu #WidzewEdukuje mogą zgłaszać się za pośrednictwem adresu mailowego marcin.tarocinski@widzew.com.