Widzewianki | Widzew Łódź
Ładowanie...

Widzewianki to projekt stworzony z myślą o dziewczętach chcących uprawiać sport i grać w piłkę nożną z herbem Widzewa Łódź na koszulkach. Obecnie Klub posiada strukturę, która umożliwia płynne przejście młodej zawodniczki na coraz wyższe szczeble szkoleniowe w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-13 i U-15.

 

Uczestnictwo w treningach daje możliwość spełnienia marzeń młodych dziewcząt, które chcą rozpocząć swoją piłkarską przygodę. Proces treningowy oparty jest o programy Akademii Widzewa i Młodego Widzewa, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Dla zawodniczek tworzone jest środowisko wspierające prawidłowy rozwój oraz ciągły wzrost umiejętności.

 

Widzewianki to nie tylko regularne treningi, ale też wiele innych wydarzeń, w tym stricte sportowych, do których zaliczają się mecze, liga wewnętrzna czy turnieje. Nie brakuje także okazji do integracji podczas spotkań pierwszej drużyny, obozów, półkolonii oraz wyjść towarzyskich.

 

Serdecznie zapraszamy chętne dziewczęta na treningi, które odbywają się przy ul. Sępiej 1 w Łodzi, czyli w Centralnym Ośrodku Młodego Widzewa - Stadion.

 

Widzewianki

Zespoły naborowe: roczniki 2010-2019

Zapisy: koordynator Wojciech Pawłowski

Telefon: 502 468 724

E-mail: wojciech.pawlowski@widzew.com

 

Widzewianki U-15

IMG_6629

 

Widzewianki U-13

IMG_6620

 

Widzewianki U-11

IMG_6612