Widzewianki| Widzew Łódź
Ładowanie...

Widzewianki to projekt stworzony z myślą o dziewczynkach chcących uprawiać sport i grać w piłkę nożną z herbem Widzewa Łódź na koszulkach. Obecnie czterokrotny mistrz Polski posiada strukturę umożliwiającą płynne przejście młodej zawodniczki na coraz wyższe szczeble szkoleniowe w trzech kategoriach wiekowych:  U-11, U-13 i U-15. 


Uczestnictwo w treningach daje możliwość spełnienia marzeń młodych dziewczynek, które chcą rozpocząć swoją piłkarską przygodę. Proces treningowy oparty jest o programy Akademii Widzewa i Młodego Widzewa, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i trenerki. Dla zawodniczek tworzone jest środowisko wspierające  prawidłowy rozwój oraz ciągły wzrost umiejętności.


Widzewianki to nie tylko regularne treningi, ale wiele innych wydarzeń, w tym stricte sportowych, do czego zaliczają się mecze, liga wewnętrzna, turnieje, a także integracyjne: udział w meczach pierwszej drużyny Widzewa, półkolonie i wyjścia towarzyskie.


Serdecznie zapraszamy chętne dziewczynki na treningi, które odbywają się na ul. Sępiej 1 w Łodzi, w Centralnym Ośrodku Młodego Widzewa "Stadion".

 

Kontakt:

Marta Świstacz - Trenerka-Koordynatorka
tel: 723 171 182
e-mail: marta.swistacz@widzew.com 

 

Widzewianki U-15

IMG_6629

 

Widzewianki U-13

IMG_6620

 

Widzewianki U-11

IMG_6612