Dla Mediów | Widzew Łódź
Ładowanie...

Kierownik ds. komunikacji i PR


Rzecznik prasowy

Dzień meczowy

Przedstawiciele mediów akredytacje prasowe odebrać będą mogli w wejściu nr 6 około godziny i pietnastu minut przed meczem. Dziennikarze z akredytacjami typu PRESS mogą skorzystać z trybuny prasowej zlokalizowanej na trzecim piętrze trybuny A. Miejsca dla dziennikarzy są zaznaczone na poniższej mapce. Prosimy nie zajmować miejsc przeznaczonych dla gości VIP. Jednocześnie informujemy, że dziennikarze znajdujący się na trybunie prasowej nie otrzymują gwarancji miejsca siedzącego (za wyjątkiem redakcji do tego upoważnionych).  

 

3-pietro-dziennikarze

 

Fotoreporterzy (odbiór akredytacji oraz obowiązkowych kamizelek FOTO jak wyżej - w wejściu nr 6) korzystać będą mogli jedynie z miejsc za ledami reklamowymi od strony trybuny C, na wysokości trybun D1, D2 i D3 oraz B4, B5 oraz B6. Dla fotoreporterów przygotowane zostanie pomocnicze pomieszczenie pracy mediów na parterze stadionu, w pobliżu wejścia nr 6. Fotoreporterzy otrzymują dostęp do strefy przed ławkami rezerwowych, niezbędny do wykonania zdjęć przed rozpoczęciem spotkania. Po wykonaniu fotografii fotoreporterzy udają się do wyznaczonych stref za bandami LED.

 

Około 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej na parterze (przy wejściu nr 6) odbywa się konferencja prasowa z udziałem trenerów obu zespołów.

Herb Klubu

Zachęcamy do korzystania z oficjalnej identyfikacji wizualnej Widzew Łódź S.A.

Herb Klubu - format png

Herb Klubu - format mono png

Herb Klubu - format pdf

Herb Klubu - format mono pdf