Widzew Plus | Widzew Łódź
Ładowanie...

O projekcie

 

Wspólnie budujmy przyszłość Widzewa Łódź i połóżmy fundament pod sukcesy czerwono-biało-czerwonych. Widzew Plus to program crowdfundingowy, który umożliwia kibicom aktywną partycypację w klubowych projektów infrastrukturalnych.

 

  • Wybierz projekt, który chcesz wspierać
  • Uzyskaj dostęp do szeregu bonifikat
  • Dołóż cegiełkę do budowy ośrodka Widzewa Łódź

 

Sukces budowany przez społeczność jest zapisany w widzewskim charakterze i klubowej historii. Sportowcy, działacze, pracownicy i kibice od momentu powstania Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego na Widzewie w 1910 roku przez lata aktywnie włączali się w budowanie klubowych struktur.

Widzewiacy, początkowo pracownicy Widzewskiej Manufaktury, dbali o swoje boiska, organizowali wydarzenia sportowe i kulturalne, a w latach 60. XX wieku aktywnie włączali się w rozbudowę stadionu przy ówczesnej al. Armii Czerwonej. Już w najnowszych czasach kibice widzący potrzebę wsparcia Akademii zorganizowali Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy, która działa już od 10 lat i przekazała na konto ponad milion złotych!


Kibice nie zawiedli również wtedy, gdy Klub potrzebował ich najbardziej – po upadku Klubu w 2015 roku, kiedy rozpoczął się okres Reaktywacji. Fani mieli wymierny wpływ również na powstanie i wygląd nowego widzewskiego domu, czyli Serca Łodzi,  a także ośrodka szkoleniowego przy Małachowskiego – popularnej Łodzianki.


Proces odbudowy trwał 8 lat i zakończył się awansem do PKO BP Ekstraklasy. Walka o przyszłość Klubu trwa jednak nadal. Dlatego wesprzyj fundusz Widzew Plus!
​​​​​


Widzewski fundusz infrastrukturalny ustanowiony został już w 2019 roku. Projekt polegał początkowo na przekazywaniu na subkonto określonego procenta przychodów z różnych inicjatyw realizowanych przez Widzew Łódź.
 
W późniejszym czasie również kibice otrzymali możliwość zbiórki środków na rzecz czterokrotnego mistrza Polski. Każdy chcący wesprzeć projekt „Widzew Plus" może wpłacić dowolną kwotę i zasilić budżet widzewskich inwestycji. Co udało się zrealizować dzięki wsparciu kibiców?

 

  • branding Serca Łodzi
  • tunel „Widzew jest niezniszczalny”
  • wejście strefy VIP
  • klubowy autokar
  • remont drogi dojazdowej na Łodziankę


Teraz widzewski crowdfunding chodzi na zupełnie nowy poziom! Zapoznaj się z działaniem platformy i aktywnie włączaj się w budowę przyszłości Widzewa Łódź.

 

BUDUJ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ WIDZEWA - PRZEKAŻ ŚRODKI NA FUNDUSZ WIDZEW PLUS [KLIKNIJ]