Oferta Dla Kibiców | Widzew Łódź
Ładowanie...

Oferta dla kibiców

 

Zwiedzanie stadionu

Wspólny spacer po wnętrzach Serca Łodzi to doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda dom czterokrotnego mistrza Polski.

 

Zwiedzający stają przed szansą wcielenia się w piłkarzy w trakcie dnia meczowego, a także obejrzenia niedostępnych na co dzień kuluarów Serca Łodzi. Fani mają okazję zobaczyć, gdzie odbywa się prezentacja zawodników pierwszej drużyny, odwiedzają salę konferencyjną, mixed zonę, szatnię drużyny gości, tunel prowadzący na murawę i strefę brzegu boiska. Tour obejmuje również zwiedzanie stadionu z perspektywy dziennikarzy i kibiców VIP, dzięki czemu goście mogą obejrzeć Lożę Klubową, trybunę prasowę i studio WidzewTV.

 

W trakcie odwiedzin stadionu przy al. Piłsudskiego 138 nie brakuje również klubowej historii, oglądania przystadionowych murali, tablic upamiętniających zasłużone postacie i Pomnika "Twórców Wielkiego Widzewa".

 

Oferta: bezpłatnie dla szkół w grupach zorganizowanych

Kontakt: marcin.tarocinski@widzew.com  

 

2023.01.05

 

 

 

 

Wynajęcie Loży Klubowej

Loża klubowa to doskonała przestrzeń na realizację spotkania, szkolenia, konferencji czy wydarzeń prywatnych z widokiem na stadion Widzewa Łódź. Zapewniamy opiekę koordynatora oraz zaplecze techniczne m.in. rzutnik multimedialny, TV, nagłośnienie, mikrofony.

 

Przerwa kawowa: indywidualne warunki wraz z menu do uzgodnienia

Oferta: 350 zł netto/1 godzina

Kontakt: emilia.rybinska@widzew.com

 

6c586457-80bf-4cef-bfb2-876db60cb0f8

 

Personalizowane życzenia

Spełnij marzenie bliskich Ci osób i podaruj im spersonalizowane życzenia, które zostaną odczytane podczas przerwy wybranego meczu na wypełnionym stadionie w #SercuŁodzi. Życzenia z okazji urodzin, imienin rocznicy czy innego ważnego dnia będą niesamowitą niespodzianką i sprawią, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

 

Oferta: 300 zł brutto

Kontakt: marcin.tarocinski@widzew.com

 

Z62_7410