Dyrekcja Akademii:
Manager Akademii Widzewa - Aleksander Stańczak
Dyrektor sportowy - Piotr Urban
Koordynatorzy Działów:
Koordynator Szkolenia - Norbert Smorawski
Koordynator Skautingu - Jan Karp
Koordynator Działu Przygotowania Motorycznego - Wiktor Wróbel
Koordynator Działu Szkolenia Bramkarzy - Konrad Przybylski
Koordynatorka Działu Medycyny - Paulina Konik
Koordynator Działu Analiz - Carlos Sousa
Dział Organizacji:
Specjalistka ds. organizacji - Joanna Łuczyńska
Kitman - Artur Kubicki
Kierownik - Jacek Skupień
Koordynator ds. bezpieczeństwa dzieci - Wojciech Pawłowski
Blok A:
Pierwszy trener Widzewa II - Michał Czaplarski
Asystent trenera Widzewa II - Norbert Smorawski
Trener analityk Widzewa II - Paweł Ernst
Trener bramkarzy Widzewa II - Konrad Przybylski
Pierwszy trener U-19 - Łukasz Jonczyk
Asystent trenera U-19 - Carlos Sousa
Trener stażysta U-19 - Daniel Tanżyna
Trener bramkarzy U-19 - Paweł Strzelecki
Trener przygotowania motorycznego - Wiktor Wróbel
Fizjoterapeutka - Paulina Konik
Asystentka fizjoterapeutki - Julia Sławińska
Blok B:
Pierwszy trener U-17 - Tomasz Kmiecik
Asystent trenera U-17 - Adam Gibała
Trener bramkarzy U-17 - Paweł Strzelecki
Pierwszy trener U-16 - Jakub Grzeszczakowski
Asystent trenera U-16 - Kamil Tlaga
Trener bramkarzy U-16 - Marcel Buczkowski
Trener przygotowania motorycznego - Szymon Sobczak
Fizjoterapeutka - Sandra Marciniak
Blok C:
Pierwszy trener U-15 - Maciej Grzegory
Asystent trenera U-15 - Daniel Mąka
Asystent trenera U-15 - Bartosz Krogulec
Pierwszy trener U-14 - Piotr Malik
Asystent trenera U-14 - Piotr Kuklis
Trener bramkarzy - Wiktor Baraniak
Trener przygotowania motorycznego - Patryk Kiępisty
Fizjoterapeutka - Julia Sławińska
Blok D:
Pierwszy trener U-13 - Adam Wojtczak
Asystent trenera U-13 - Konrad Woźniak
Pierwszy trener U-12 - Bartosz Krogulec
Asystent trenera U-12 - Marcin Lipski
Trener stażysta - Filip Przybułek
Trener bramkarzy - Marcel Buczkowski
Trener sprawności ogólnej - Marcin Lasota
Fizjoterapeuta - Mateusz Jesionek