Widzewskie sekcje | Widzew Łódź
Ładowanie...

Widzew Łódź w swojej historii był reprezentowany przez zawodników kilkunastu sekcji, którzy osiągali wiele sukcesów indywidualnych oraz zespołowych. W przeszłości w czerwono-biało-czerwonych barwach występowali między innymi: gimnastycy, brydżyści, kolarze, pięściarze, judocy.

Łódzcy sportowcy zyskiwali nawet promocję na Igrzyska Olimpijskie. Obecnie widzewskie tradycje, poza klubem piłkarskim, reprezentują dwa podmioty. Zachęcamy kibiców do śledzenia wyników widzewskich futsalistów, gimnastyczek i pięściarzy.

Widzew Łódź Futsal

Drużyna Widzew Łódź Futsal powstała na podwalinach zespołu Malwee Łódź. Początkowo łodzianie pod wodzą grającego trenera Marcina Stanisławskiego występowali w pierwszej lidze, jednak wystarczyły im dwa sezony, by awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Futsaliści swoje mecze rozgrywają w Hali Parkowej przy ulicy Małachowskiego. Prezesem zarządu jest Przemysław Olczak.
STRONA INTERNETOWA
PROFIL FACEBOOK

MUKS Widzew Łódź

MUKS Widzew Łódź to żeńska sekcja koszykarska założona w XX wieku, obecnie występująca w 1 Lidze. Trenerką zespołu jest Anna Chodera, a jej asystentką Agnieszka Kuczmera. Widzewianki na co dzień trenują i rozgrywają swoje mecze domowe w Hali parkowej przy ul Małachowskiego. Prezesem MUKS jest Ryszard Andrzejczak. W ramach MUKS-u zrzeszeni są również pięściarze oraz gimnastycy.
PROFIL FACEBOOK