WIDZEW ON TOUR
Ładowanie...

Widzew On Tour

 

Hasło "Widzew On Tour" towarzyszy kibicom Widzewa podróżującym od lat za swoim klubem, dopingując piłkarzy w najdalszych rejonach Polski i Europy. Od pewnego czasu, to równieź głośna nazwa akcji, w ramach której przedstawiciele Klubu z alei Piłsudskiego odwiedzają najmłodszych kibiców czerwono-biało-czerwonych w różnych zakątkach Łodzi i regionu.

 

IMG_1373

 

Ideą stojącą za prężnym działaniem #WidzewOnTour jest przede wszystkim budowanie lokalnych więzi wokół ekipy czterokrotnych mistrzów Polski. Marka Widzewa Łódź ma na celu zrzeszać małe i większe społeczności, dla których ekipa z alei Piłsudskiego jest ważnym i wspólnym elementem życia. Piłkarze i pracownicy Klubu przede wszystkim odwiedzają szkoły podstawowe, w których roi się od małych sympatyków czerwono-biało-czerwonych - w ostatnim czasie objazdowa akcja Klubu zawitała do Zelowa, Konstantynowa Łódzkiego czy Ozorkowa.

 

mapa_WOT

 

Wiele spotkań z najmłodszymi ma kilka stałych punktów programu. Dzieci mogą porozmawiać z piłkarzami Widzewa, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a ponadto poznać kilka ciekawostek na temat łódzkiego Klubu. Nie brakuje też zabaw z piłkami i konkursów. Młodzież z rąk Widzewiaków otrzymuje pamiątkowe gadżety - smyczki z hasłem projektu "Widzew On Tour", długopisy, magnesy, zeszyty i karty z wizerunkiem zawodników, na których doskonale prezentują się autografy piłkarzy.

 

IMG_3867

 

O kolejnych wizytach w szkołach, a także kolejnych etapach rozwoju projektu, stale informujemy poprzez relacje na stronie oficjalnej Klubu. Szkoły chętne do udziału w projekcie zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: marcin.tarocinski@widzew.com.