Widzewski wolontariat | Widzew Łódź
Ładowanie...

Dołącz do nas! Pokaż, że Razem Tworzymy Siłę!

Program wolontariatu Widzewa Łódź jest skierowany do wszystkich osób, które chciałby pomóc klubowi podczas organizacji meczów PKO BP Ekstraklasy oraz innych wydarzeń związanych z drużyną z alei Piłsudskiego.

To także niepowtarzalna okazja, żeby poznać funkcjonowanie struktur czterokrotnego mistrza Polski od środka oraz stać się częścią ekipy, która na co dzień pracuje nad sukcesem organizacyjnym, medialnym i sportowym Widzewa.

Widzew odbudował się dzięki pracy dziesiątek kibiców-wolontariuszy, którzy dołożyli cegiełkę w drodze od IV ligi do PKO BP Ekstraklasy. Pora postawić kolejne kroki, a Ty możesz włączyć się w pracę dla Widzewa Łódź i jego społeczności.

Gwarantujemy zdobycie doświadczenia, które może okazać się nieocenione dla osób marzących o pracy w sporcie i łączeniu obowiązków z pasją. Zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania zadań, pozytywną atmosferę i certyfikaty potwierdzające udział w wolontariacie.

Pomóż nam w kilku zakresach:
- organizacja dnia meczowego w Sercu Łodzi
- wsparcie w zakresie akcji społecznych oraz imprez dla kibiców
- praca na rzecz Akademii Widzewa oraz w trakcie dni meczowych drugiej drużyny

Od uczestników oczekujemy zaangażowania, sportowej pasji, wysokiej kultury osobistej, otwartości na wyzwania i kontakt z ludźmi.

 

Program wolontariatu - uchwała Zarządu Widzew Łódź S.A.

Formularz zgłoszeniowy - Dział Marketingu | Dział Komunikacji i PR [KLIKNIJ]

Formularz Zgłoszeniowy - Dział Infrastruktury [KLIKNIJ]

Formularz Zgłoszeniowy - Biuro Zarządu [KLIKNIJ]

 Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym:
wolontariat@widzew.com