0 Kup bilet

Marcin Kaczmarek: Potrzebny nam spokój i konsekwencja

Przed środowym spotkaniem z Górnikiem Łęczna z dziennikarzami podczas briefingu prasowego spotkał się trener Marcin Kaczmarek. Marcin Kaczmarek: Potrzebny nam spokój i konsekwencja

Odbiór karnetów i biletów

Od poniedziałku kibice ponownie mogą odbierać karnety na mecze domowe Widzewa w sezonie 2019-2020. Odbiór karnetów i biletów

Krótki mikrocykl przed meczem z Górnikiem Łęczna

Piłkarze Widzewa w nocy z soboty na niedzielę wrócili z Elbląga po meczu ligowym z Olimpią, a już w środę czeka ich kolejne starcie ligowe. Krótki mikrocykl przed meczem z Górnikiem Łęczna

Zwalnianie miejsc na mecz z Górnikiem Łęczna

W środę 21 sierpnia o godzinie 18:50 Widzew rozegra drugi w nowym sezonie mecz ligowy w Sercu Łodzi. Od niedzieli 18 sierpnia można zwalniać miejsca na to spotkanie. Zwalnianie miejsc na mecz z Górnikiem Łęczna

Christopher Mandiangu: Powinniśmy wygrywać takie spotkania

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki II ligi Widzew zremisował w Elblągu z miejscową Olimpią 1:1. Na boisko od pierwszej minuty wyszedł Christopher Mandiangu. Christopher Mandiangu: Powinniśmy wygrywać takie spotkania

Podsumowanie 4. kolejki: Resovia liderem II ligi

Po czterech kolejkach II ligi liderem rozgrywek jest Resovia. Widzew z trzema punktami straty do zespołu z Rzeszowa zajmuje siódme miejsce. Podsumowanie 4. kolejki: Resovia liderem II ligi

Udany początek sezonu rezerw Widzewa

Zespół Jakuba Grzeszczakowskiego pokonał na wyjeździe KKS Koluszki 3:1, już do przerwy osiągając dwubramkową przewagę. Udany początek sezonu rezerw Widzewa

Bartłomiej Poczobut: Zabrakło nieco cwaniactwa i koncentracji

Widzew w wyjazdowym meczu 4. kolejki II ligi zremisował z Olimpią Elbląg 1:1. Pełne 90 minut rozegrał w tym spotkaniu Bartłomiej Poczobut. Bartłomiej Poczobut: Zabrakło nieco cwaniactwa i koncentracji

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:1 [BRAMKI]

W spotkaniu 4. kolejki Widzew zremisował na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:1. Materiały video z tego meczu przygotowała już WidzewTV. Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:1 [BRAMKI]

Trenerzy po meczu Olimpia - Widzew

Spotkanie Olimpii Elbląg z Widzewem, zakończone remisem 1:1, podczas konferencji prasowej skomentowali trenerzy obu zespołów. Trenerzy po meczu Olimpia - Widzew