Zwiedzanie Serca Łodzi dla seniorów
Ładowanie...

Wydarzenia

23 January 2023 17:01

Zwiedzanie Serca Łodzi dla seniorów

To nie koniec niespodzianek dla Waszych babć i dziadków. Rozpoczynamy zapisy na zwiedzanie Serca Łodzi - tym razem zamiast uczniów lokalnych szkół, chcemy zaprosić na stadion seniorów i pokazać im dom czerwono-biało-czerwonych od środka.

Widzew Łódź postanowił uczcić obchodzone w miniony weekend święto nieco inaczej niż tylko tradycyjnymi życzeniami. Wczoraj informowaliśmy o akcji Babcia z dziadkiem na telebimie, a dziś wychodzimy z propozycją zwiedzania stadionu dla Waszych bliskich starszych.

 

W czwartek 2 lutego bramy Serca Łodzi otworzą się dla dziadków i babć, których oprowadzimy po najważniejszych miejscach naszego stadionu. Wielu z nich pewnie doskonale pamięta stary obiekt, na którym mecze rozgrywał 4-krotny mistrz Polski. Wycieczka będzie zatem doskonałą okazją, by zobaczyć, jak dużo się od tamtego czasu zmieniło.

 

Zwiedzanie to nie tylko oglądanie wnętrz Serca Łodzi, ale także opowieść o wielkich triumfach, legendarnych postaciach i niezapomnianych meczach, której zwieńczeniem będzie wizyta w Muzeum Widzewa Łódź.

 

Wnuczkowie, do dzieła! Zróbcie prezent dziadkom i zabierzcie ich na Piłsudskiego 138. Zapisy przyjmowane są pod adresem: marcin.tarocinski@widzew.com. Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń

 

Do zobaczenia!