Babcia z dziadkiem na telebimie!
Ładowanie...

Wydarzenia

WIDZEW - POGOŃ

22 January 2023 13:01

Babcia z dziadkiem na telebimie!

Widzew Łódź postanowił w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Babci i Dziadka. W przerwie meczu z Pogonią Szczecin na stadionowym telebimie wyświetlone zostaną zdjęcia Waszych ukochanych dziadków!

Jak ważną rolę w Waszym kibicowskim życiu odegrali dziadkowie? Może to właśnie oni zarazili Was pasją do kibicowania, która trwa w rodzinie od pokoleń? W końcu pamiętają wszystkie cztery mistrzostwa Polski zdobyte przez Widzew, byli świadkami największych sukcesów i wielu z nich miało szczęście oglądać na żywo popisy piłkarskich legend.  

 

Dziadkowie to nie tylko mistrzowie piłkarskich anegdot, ale przede wszystkim nieodparty wzór miłości, szacunku i dobroci. W ramach podziękowań za ich obecność i wsparcie, możesz sprawić im wyjątkowy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

W sobotę 28 stycznia o godz. 17:30 Widzew Łódź zagra na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Chcemy w szczególny sposób docenić tego dnia naszych seniorów, dlatego w przerwie spotkania złożymy im życzenia, a na telebimie wyświetlimy autentyczne, nadesłane przez Was fotografie. Taki oryginalny prezent na pewno sprawi, że na twarzy Waszych bliskich pojawi się uśmiech.

 

Jeśli chcesz, by Twoje zdjęcie z babcią lub dziadkiem pojawiło się na dużym ekranie przy 16-tysięcznej widowni, wystarczy że wyślesz nam fotkę na adres: redakcja@widzew.com. Ze względu na ograniczenia czasowe (15 minut przerwy), o publikacji zdjęć będzie decydowała kolejność zgłoszeń.