Struktura Klubu

Widzew Łódź SA - Zarząd

Przemysław Klementowski - prezes zarządu

Dawid Lambrecht - wiceprezes zarządu

Kontakt: sekretariat@widzew.com

 

Rada Nadzorcza

Remigiusz Brzeziński - przewodniczący

Wiesław Cholewa

Tomasz Figlewicz

Piotr Pietrasik

Tomasz Stamirowski

Konrad Walczak

 

Kierownik Administracji i Sekretariatu

Zofia Jaworska

sekretariat@widzew.com

+48501739304

Wsparcie organizacyjno-logistyczne

Dariusz Wojtaszewski

 

Dyrektor Zarządzający

Piotr Szor

piotr.szor@widzew.com

 

Sztab szkoleniowy pierwszej drużyny

Radosław Mroczkowski - I trener

Tomasz Świderski - II trener

Zbigniew Małkowski - trener bramkarzy

Marcin Pipczyński - kierownik drużyny

Hubert Gołąbek - fizjoterapeuta

Joanna Tułacz - fizjoterapeuta

Ewelina Bućko - masażysta

Marcin Kaczorowski - masażysta

 

Sztab szkoleniowy drugiej drużyny

Jakub Grzeszczakowski - I trener

 

Dyrektor Projektów Klubowych i IT

Tomasz Sadłecki

tomasz.sadlecki@widzew.com

 

Sprzedaż i marketing

Jurand Wawrzonkiewicz - dyrektor ds. sprzedaży

jurand.wawrzonkiewicz@widzew.com

Łukasz Kolecki - kierownik ds. pozyskiwania sponsorów

+48 501739282

lukasz.kolecki@widzew.com

marketing@widzew.com

 

Pion ds. Public Relations i kontaktu z mediami

Andrzej Klemba - dyrektor ds. komunikacji i mediów

andrzej.klemba@widzew.com

Marcin Tarociński - dyrektor ds. PR i komunikacji

marcin.tarocinski@widzew.com

Marcin Olczyk - rzecznik prasowy, szef Biura Prasowego

marcin.olczyk@widzew.com

Biuro Prasowe

Aleksandra Filipiak

Kamila Matusiak

Dariusz Cieślak

Kontakt: biuro.prasowe@widzew.com, redakcja@widzew.commarketing@widzew.com

 

Kontakt z klubem:

sekretariat@widzew.com

kontakt@widzew.com

pomoc@widzew.com

bilety@widzew.com