Partnerzy

Partner Medyczny: Profilaktyka i Zdrowie

Dysponujemy trzema lokalizacjami na terenie Łodzi, świadczącymi szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych, które powstały specjalnie aby spełnić rosnące potrzeby naszych pacjentów.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, zapewniamy kompleksową opiekę sprawowaną przez lekarzy medycyny pracy i lekarzy specjalistów posiadających najwyższe kwalifikacje naukowe.

http://profilaktykaizdrowie.pl/

Partner Logistyczny: DPD Polska

Jesteśmy częścią sieci, która w całej Europie liczy prawie 32 000 Punktów; w Polsce mamy ponad 1900 lokalizacji, w których nasi Klienci mogą skorzystać z usług kurierskich w najdogodniejszym dla siebie momencie.

http://www.dpd.com.pl

Partnerzy

Miasto Łódź

Cosinus

Szukasz elastycznego rozwiązania edukacyjnego dopasowanego do swojego trybu życia?
Dołącz do nas – jesteśmy całkowicie bezpłatną szkołą, która odpowiada na Twoje potrzeby.

http://www.cosinus.pl

Pivovar Holba a.s.

http://www.holba.cz/pl

Enterprise Support

Nasza Misja

Przekształcenie wiedzy w wartość dla Klientów.

Każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego też oferujemy Państwu więcej niż specjalistyczną usługę. Chcąc sprostać potrzebom rozwijających się przedsiębiorstw, nasi eksperci wspierani przez personel pomocniczy, współtworzą zespoły interdyscyplinarne. Dzięki kompilacji wiedzy i doświadczenia budujemy optymalne, zindywidualizowane rozwiązania dla każdego Klienta. Cenimy uczciwość, rzetelność i trwałe relacje biznesowe, które rozwijają się poprzez realizację wytyczonych celów.

Jesteśmy firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi Business Process Outsourcing (BPO), w obszarze obsługi kadrowej, płacowej, rachunkowej, podatkowej, finansowej i controllingowej.

Enterprise Support Sp. z o.o. powstała w roku 2004, jako podmiot zajmujący się świadczeniem usług księgowych oraz audytorsko-doradczych m.in. w zakresie analiz ekonomiczno-finansowych, audytów wewnętrznych mających na celu ocenę oraz wyeliminowanie nieprawidłowości lub zagrożeń.

Nasi eksperci współpracowali z dużymi kancelariami audytorskimi, uczestnicząc przy projektach audytu wielu spółek (łącznie z konsolidacją), takich jak: Deloitte & Touche Audit Services Sp. z o.o., KPMG Sp. z o.o., Kancelaria Biegłych Rewidentów Consilia Audit Polonia Sp. z o.o., a także pracy w dużych firmach świadczących usługi księgowo-płacowe, takich jak: Ernst & Young Sp. z o.o., Infosys BPO Poland.

Spółka specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze Klientów sieciowych działających na zasadzie franchisingu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy najwyższe standardy, umożliwiające obsługę podmiotów bez ograniczenia w postaci barier terytorialnych. Sprawdzone procedury dają możliwość opracowania zestawień kontrolnych, konsolidacji oraz prowadzania jednolitej polityki zarządczej i podatkowej w ramach grupy obejmującej zasięgiem terytorialnym całą Polskę.

Chcąc sprostać licznym wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, posiadamy doświadczenie między innymi w obsłudze:

  • podmiotów współpracujących na zasadach franchisingu;

  • księgowej i kadrowo-płacowej na odległość;

  • księgowej firm produkcyjnych, handlowych i usługowych;

  • firm z sektora nowych technologii;

  • firm działających w specjalnych strefach ekonomicznych;

  • księgowej firm rozliczających dotacje unijne;

  • firm z kapitałem zagranicznym;

  • firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Świadcząc tak szeroki zakres usług, wspieramy naszych Partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwem i umożliwiamy im skoncentrowanie się na tych obszarach, które bezpośrednio przyczyniają się do budowania wartości firmy. Oszczędzamy Państwa czas i minimalizujemy koszty.

http://www.enterprisesupport.pl

Helios S.A: Sieć kin Helios

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 44 kinami, posiadającymi łącznie 244 ekrany i ponad 49 tys. miejsc.

Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV).

http://www.helios.pl

Święcicki Zdrój

Narodzinom nowego produktu na rynku wód źródlanych towarzyszy przepiękna historia, która fascynuje pasjonatów dawnych dziejów i intryguje malkontentów. Przeplatają się w niej różnorodne wątki, dla których tłem jest polityczna i społeczna zawierucha zmieniających się czasów.

Żeromin, w którym powstała rozlewnia wody Święcicki Zdrój, już przed wojną słynął z wody źródlanej cieszącej się popularnością wśród okolicznych mieszkańców. Fakt ten był asumptem do przywrócenia na rynek wody z Żeromina.

Żeromin to jednak nie tylko historia wody źródlanej, a okazały dworek wybudowany w pierwszej połowie XIX w. W 1912 roku obiekt przejęty został przez Mazarakich, którzy go rozbudowali. Częstym ich gościem bywała pisarka, Maria Rodziewiczówna, szukająca inspiracji i wytchnienia w bajecznej okolicy Żeromina. Po wojnach dworek stał się własnością Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego, następnie zaś PGR-u. Dziś majątkiem zajmuje się Paweł Święcicki, który po konserwacji remoncie dworku planuje otworzyć obiekt dla zwiedzających.

http://www.swiecickizdroj.pl

Panta Plast

"Panta Plast" zapewnia atrakcyjne produkty i najlepsze warunki współpracy.
Masz zagwarantowaną satysfakcję gdyż Panta Plast opiera swoje działanie na najważniejszych dla nas i dla Ciebie czynnikach:
 

    DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM – Panta Plast jest uznanym w Polsce i w Europie producentem artykułów biurowych, reklamowych i szkolnych. Działamy nieprzerwanie od 1982 roku. Rocznie wykonujemy ponad 10 milionów artykułów. Realizujemy wiele kontraktów specjalnych zgodnie z życzeniami naszych Kontrahentów. Wykonujemy zamówienia o niezwykłej skali trudności i skomplikowania jak i o wyjątkowo krótkim terminie realizacji!!
    KADRA – to doświadczona stabilna ekipa produkcyjna niezmienna od 15 lat, gwarantuje terminowość i solidność wykonywanych kontraktów.
    JAKOŚĆ – nasza produkcja wykonywana jest na nowoczesnych liniach technologicznych przy użyciu najlepszych jakościowo surowców renomowanych firm europejskich.
    SERWIS HANDLOWY I TECHNICZNY - Naszym celem jest SATYSFAKCJA KLIENTA. Nasi doradcy techniczni i handlowi otwarcie doradzą optymalną możliwość wyboru. Rzetelność, prawdomówność, dotrzymywanie zobowiązań i życzliwość jest cechą wyróżniającą naszą ekipę współpracy z klientem.
    STABILNOŚĆ – Nasze decyzje są gwarantowane przez stabilną kadrę zarządu i właścicielską tożsamość od początku działalności firmy z zapewnieniem jej kontynuacji w latach przyszłych.

http://www.pantaplast.com.pl/pl/

 

TELLBOX

Obsługujemy łącznie pięć punktów sprzedaży usług NC+ czyli telewizje internet i telefon w Łodzi, Pabianicach, Sieradzu i Kaliszu. Spotykamy w nich wielu fanów sportu, wiemy co to emocje na najwyższym światowym poziomie. Chcemy je Widzewiakom dostarczyć również w ich domach na ekranach telewizorów, zarówno te sportowe jak Liga Mistrzów, La Liga czy Premier League jak i filmowe prosto z kina pierwszy raz w telewizji bez reklam i to wszystko w technologi 4K. Dlatego przygotowaliśmy specjalne promocje z rabatami do 6 miesięcy bez opłat, które czekają w jedynym salonie kibica Widzewa w Łodzi w punkcie Canal+/NC+ Port Łódź. Widzew to nie tylko kibice w samej Łodzi dlatego też zapraszamy do Naszych punktów w Pabianicach C.H. Echo, Sieradzu w pasażu Kaufland oraz w galerii Amber w Kaliszu i na wyspie w Pasażu Łódzkim. W tych miejscach również uruchomiliśmy specjalną ofertę kibica, by jeszcze bardziej podkreślić Naszą współprace

Skybox

Maxbud Noveo

Maxbud Noveo jest firmą deweloperską utworzoną na podbudowie wcześniej prowadzonych działalności deweloperskich przez wspólników stanowiących zarząd firmy.

Posiadamy doświadczenie w realizacji budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Nasze ostatnie realizacje to „Osiedle Srebrna” – czteropiętrowy blok z stanowiskami parkingowymi w garażu podziemnym składający się z 58 lokali mieszkalnych i 9 lokali usługowo handlowych w parterze budynku; segmenty w zabudowie szeregowej przy ul. Pawilońskiej 43/45 na Julianowie, „Bursztynowa Zatoka” – inwestycja położona w najbardziej prestiżowej nadmorskiej lokalizacji jaką jest Jurata, składająca się z dwóch piętrowych budynków, każdy z budynków posiada 2 niezależne apartamenty o powierzchniach od 60m2 do 135 m2 z tarasami widokowymi na dachu budynków. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy bloków wielorodzinnych w Łodzi przy ul. Gwiazdowej oraz apartamentów na Julianowie. Cenimy i przywiązujemy wielką wagę dojakosci użytych przez Nas materiałów.

Stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność Naszych inwestycji. Oferujemy możliwość wykończenia mieszkań według własnego lub opracowanego przez współpracujących z nami, sprawdzonych projektantów i rzetelnych ekip wykończeniowych.

http://maxbudnoveo.pl/

GLAD

GLAD to prężnie działająca na polskim rynku agencja interaktywna. To przede wszystkim młodzi, kreatywni ludzie z wszechstronną wiedzą, pasją i dużym profesjonalizmem, których misją jest zaspokojenie potrzeb każdej firmy. Praca w korporacjach międzynarodowych, instytucjach państwowych czy największych firmach eventowych pozwoliła GLAD zdobyć wieloletnie doświadczenie w dziedzinie Marketingu i Public Relations. W połączeniu z ukończonymi studiami ekonomicznymi GLAD zapewnia wszelaką wiedzę finansową, dzięki czemu potrafi umiejętnie i racjonalnie dostosować budżet do powierzonych zadań oraz dobrać odpowiednie środki do założonych celów. SPRAWDŹ NAS i bądź GLAD ;)

http://www.glad.com.pl

BUDOMAL Devepolment

Każdą z realizowanych inwestycji prowadzimy w zgodzie z interesem społecznym oraz uwzględniając zrównoważony rozwój gospodarczy kraju. Szczególną uwagę przywiązujemy do satysfakcji odbiorców oraz inwestorów naszych nieruchomości, poszanowania środowiska naturalnego oraz zasad etyki.

Nasze cele realizujemy dzięki absolutnemu profesjonalizmowi, prowadzeniu odpowiedzialnego społecznie biznesu oraz zaangażowaniu skrupulatnie wyselekcjonowanej kadry pracowniczej.

http://www.budomal.com.pl/

 

Biurpap

Jesteśmy wiodącym dostawcą:

- artykułów biurowych,
- urządzeń biurowych,
- materiałów eksploatacyjnych,
- drukarek,
- środków czystości i materiałów higienicznych,
- artykułów spożywczych.

Naszą szeroką ofertę potwierdzając corocznie otrzymywane certyfikaty producentów.

Na rynku istniejemy od ponad 22 lat. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Cechuje nas:

- konkurencyjne ceny,
- wysoka jakość świadczonych usług,
- doświadczenie,
- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,
- szybkość działania,
- szeroki zakres usług,
- nowoczesny system informatyczny.

http://www.biurpap.pl

TOMDruk

TOM DRUK jest drukarnią oferującą szeroką gamę produktów wykonanych w technologii fleksograficznej. Początki firmy sięgają 2000 roku, gdzie w opustoszałej hali fabrycznej przy ulicy Wersalskiej ruszyła produkcja etykiet samoprzylepnych. Start w biznesie poligraficznym stawiał przed właścicielem i młodą załogą drukarni nie lada wyzwanie. Konsekwencja w działaniu, postawienie na wysoką jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń zaowocowało uznaniem klientów, których grono stopniowo się poszerzało. Wśród odbiorców zaczęły pojawiać się firmy powszechnie uznane oraz szanowane na krajowym rynku.
Przełomowym momentem w dotychczasowej historii TOM-DRUKU była przeprowadzka do nowej hali, mieszczącej się przy ulicy Podchorążych 54 w Łodzi, a w tym momencie na ulicę Krajową 38. Nie tylko zmieniły się warunki produkcji i pracy załogi, ale w ślad za tym nastąpił gwałtowny skok w nowoczesność. Przy wsparciu z funduszy Unii Europejskiej drukarnia zakupiła supernowoczesną 6-kolorową, maszynę fleksograficzną, która pozwoliła zdywersyfikować produkcję etykiet, wzbogacając dotychczasową ofertę oraz poszerzając asortyment wytwarzanych kolorowych etykiet. Jakość tych ostatnich uprawniała do sięgania po najbardziej wymagających klientów z najróżniejszych branż przemysłowych, w tym branży chemicznej, samochodowej, spożywczej itp. Nadal najważniejszym wyznacznikiem działań TOM-DRUKU pozostawało jednak utrzymanie wysokiej jakości produktów.
A żeby dotrzymać kroku zachodzącym na rynku poligraficznym zmianom, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz przeprowadzania kolejnych inwestycji. W 2010 roku, również dzięki pomocy uzyskanej z funduszów Unii Europejskiej, park maszynowy TOM-DRUKU wzbogacił się o kolejne nowoczesną maszyny fleksograficzne – tym razem 8-kolorową oraz 10-kolorową, które przeniosły produkcję zakładu na jeszcze wyższy poziom nowoczesności. Na tym jednak nie koniec inwestycji… W kolejce czekają już następne. Wszystkie te przedsięwzięcia podporządkowane są jednemu celowi, a mianowicie dostarczeniu klientom produktu, który by ich w pełni satysfakcjonował. Równanie do najlepszych stwarza podstawę i gwarancję dalszego rozwoju i przybliżenia perspektywy zbudowania firmy, która pozwalałaby wytyczony cel osiągnąć.

http://www.tomdruk.pl

SM SYSTEM

Firma SM SYSTEM od kilkunastu lat działa na rynku w zakresie klimatyzacji, wentylacji-rekuperacji oraz instalacji chłodniczych. Opiera swoją działalność o dynamiczny zespół pracowników, z bogatą praktyką zawodową. Służymy specjalistyczną, rozległą wiedzą techniczną w doborze instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej oraz kładziemy duży nacisk na perfekcję wykonania montażu naszych instalacji. Z własnego doświadczenia wiemy, że profesjonalnie wykonany dobór i montaż instalacji klimatyzacyjnej czy chłodniczej jest podstawą jej bezawaryjnej pracy.

Furel Inwestycje

Przedmiotem działalności jest kompleksowa obsługa klienta przy realizacji inwestycji przemysłowych obejmująca proces uzgodnień, wykonywania i zatwierdzania dokumentacji projektowej oraz budowy zaprojektowanych maszyn i systemów wytwórczych. Działamy na terenie całej Polski.
Na początku firma zajmowała się produkcją pelletu wg normy DIN 51731. Obecnie realizujemy zadania kompleksowo, dostarczając naszym klientom ofertę w różnych wariantach:
• Realizacja inwestycji „pod klucz” – projekt i budowa,
• Opracowanie dokumentacji projektowe,
• Realizacji robót budowlanych i instalacyjnych na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji projektowej,
• Prowadzenie inwestycji przemysłowo-energetycznych jako generalny wykonawca.

Jesteśmy Polską firmą oferującą sprawdzony sprzęt. Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszych linii oraz produkowanych przez nas podzespołów.

http://www.furel.pl

OKB

Firma OKB - OŚRODEK KONSTRUKCYJNO BADAWCZY jest biurem konstrukcyjnym istniejącym na rynku od 2009r. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wzornictwa, projektowania oraz prototypowania części nadwozi pojazdów, a także maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania produkcyjnego.

Realizujemy wszystkie procesy projektowe, począwszy od szkiców i analiz koncepcyjnych, poprzez prace designerskie, opracowanie wirtualnego modelu 3D, do wykonania prototypów, przygotowania dokumentacji i uruchomienia produkcji.