Partnerzy

Partner Techniczny: JOMA

Joma Sport jest w 100% hiszpańską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego. Joma jest najważniejszą hiszpańską marką sportową, o największej sprzedaży na świecie oraz w pierwszej dziesiątce światowych marek. Marka bardzo szybko się rozwija, stąd znaduje się już w ponad 100 krajach oraz  ma osiem filii na całym świecie.

Od czasu powstania w 1965 roku, Joma Sport została powiązana głównie z dwoma sportami: piłką nożną i lekkoatletyką. Dołączyła do swojego wizerunku do sponsorowani wielcy sportowcy. Współpracujemy z reprezentacjami w piłce nożnej Ukrainy, Bułgarii oraz Rumunii. W lekkiej atletyce reprezentacja Hiszpanii, Białorusii, Litwy, Słowenii, Mołdawii oraz Meksyku.

Marka sponsoruje również komitety olimpijskie, takie jak Hiszpania, Portugalia, Meksyk, Maroko, Bułgaria i Mołdawia.

W ostatnich latach marka zróżnicowała dziedziny sportów i obecnie posiada sprzęt m.in dla piłki nożnej, koszykówki, rugby, sport, lekkoatletyka - bieganie, tenis, padel, kolarstwo czy pływanie.

Główne maratony i wyścigi: Rzym Ostia Half Marathon, Marathon Ibiza, Half Marathon Madryt, 100 km Ronda, Verona Marathon, Marathon Rabena, Torino Marathon.

https://www.joma-sport.com/en

Partner Medyczny: Profilaktyka i Zdrowie

Dysponujemy trzema lokalizacjami na terenie Łodzi, świadczącymi szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych, które powstały specjalnie aby spełnić rosnące potrzeby naszych pacjentów.

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, zapewniamy kompleksową opiekę sprawowaną przez lekarzy medycyny pracy i lekarzy specjalistów posiadających najwyższe kwalifikacje naukowe.

http://profilaktykaizdrowie.pl/

Partner Logistyczny: DPD Polska

Jesteśmy częścią sieci, która w całej Europie liczy prawie 32 000 Punktów; w Polsce mamy ponad 1900 lokalizacji, w których nasi Klienci mogą skorzystać z usług kurierskich w najdogodniejszym dla siebie momencie.

http://www.dpd.com.pl

Partner Logistyczny: Auto-Studio Mercedes Benz

Autoryzowany Salon i Serwis Mercedes-Benz

Oferujemy Państwu pełną gamę samochodów osobowych, dostawczych oraz kempingowych marki Mercedes-Benz. Nasz serwis mechaniczny jest wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Zapewniamy również wysokiej klasy naprawy blacharsko-lakierniczne. Sprzedajemy oryginalne części i akcesoria Mercedes-Benz. Posiadamy również dział samochodów używanych.
Serdecznie zapraszamy.
Auto-Studio Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz
Łódź ul. Rokicińska 78

https://www.auto-studio.mercedes-benz.pl/content/poland/retail-9/109700/pl/desktop/home.html

Sportbase

Firma Sportbase powstała w roku 2009 z wizją realizowania projektów informatycznych dla branży sportowej.
Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że klienci Sportbase polecają naszą firmę swoim partnerom biznesowych. W ten sposób nasza działalność szeroko wykroczyła poza branżę sportową. Obecnie realizujemy szeroki zakres usług internetowych i wdrożeniowych dla klientów z różnych branż.

http://sportbase.pl/

 

Radio Łódź

Rozgłośnia Polskiego Radia w Łodzi. Polecamy się do słuchania na 99,2 MHz lub na radiolodz.pl

Regionalna Rozgłośnia Polskiego Radia w Łodzi, ul. Narutowicza 130. Nadajemy całodobowo na falach UKF:
* 99,2 MHz - Łódź
* 96,7 MHz - Sieradz
* 104 MHz - Wieruszów
Polecamy nasz serwis na www.radiolodz.pl

Partnerzy

Blachotrapez

Nasza praca to bezpieczne i trwałe dachy dla tysięcy rodzin w Polsce i na całym świecie. Dlatego zawsze dajemy z siebie wszystko.

Łączymy doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki którym możemy wyznaczać nowe standardy w branży. Jednak podstawową wartością, niezmienną od lat, jest dla nas zaufanie naszych klientów. To dla Was i dzięki Wam tworzymy niezawodne i piękne dachy, które stanowią ukoronowanie marzeń o własnym domu.

http://www.blachotrapez.eu/pl

Procad

Prężna firma z dużym bagażem doświadczeń, założona w 2006 roku. PROCAD Budziewski, Sobociński Spółka Jawna jest biurem projektów inżynierskich.
Podstawą naszej działalności są projekty budowlane infrastruktury technicznej obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłowych.
Młody, dobrze przygotowany i wyposażony zespół inżynierów to motor napędowy firmy PROCAD. Działamy na bezpośrednie zlecenie inwestorów oraz jako podwykonawca pracowni architektonicznych.
Dziękując za zainteresowanie współpracą z nami, pozostajemy do dyspozycji oferując swoją wiedzę i doświadczenie.

http://www.procad.net.pl

Miasto Łódź

Cosinus

Szukasz elastycznego rozwiązania edukacyjnego dopasowanego do swojego trybu życia?
Dołącz do nas – jesteśmy całkowicie bezpłatną szkołą, która odpowiada na Twoje potrzeby.

http://www.cosinus.pl

POLIGRAFIA Łowicz

Isniejemy od marca 1991 roku pod nazwą Zakład Wielobranżowy "Poligrafia" w dwu oddziałach: Drukarnia Offsetowa i Cyfrowa oraz Salon Sprzedaży Urządzeń Biurowych.

Działalność poligraficzną rozpoczynaliśmy z firmą RICOH jako jeden z partnerów handlowych. Od dwudziestu lat wykonujemy usługi poligraficzne i prowadzimy sprzedaż urządzeń biurowych.

http://www.poligrafia.lowicz.pl/

Salvum Odszkodowania

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania lub też znacząco je zaniżył? W Salvum pomożemy Ci odzyskać znaczną część pieniędzy, które zgodnie z prawem powinny trafić do Twojej kieszeni. Bez długotrwałych i kosztownych procesów sądowych, bez ryzyka utraty wypłaconego już odszkodowania, bez angażowania jakichkolwiek środków z Twojej strony i przy minimalnej ilości formalności.
Nasi doświadczeni prawnicy specjalizują się w odkupie zaniżonych odszkodowań. Od ręki wypłacamy klientom cześć należnych im pieniędzy w zamian za prawo do ich zaniżonego odszkodowania. Następnie, już na własną rękę, egzekwujemy je od firmy ubezpieczeniowej. W przypadkach, gdy odkup jest niemożliwy, możemy również skutecznie reprezentować Cię w sądzie.
Pomogliśmy już tysiącom osób odzyskać należne odszkodowanie. Teraz możemy pomóc również Tobie.

http://www.salvum.com.pl

 

Mikomax

Łódzka rodzinna firma Mikomax Smart Office wyposażyła przestrzeń biurową w siedzibie klubu i tym samym dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu. Firma będzie promować swoją działalność i swoje produkty przy wsparciu czerwono-biało-czerwonej marki. Fabryka Mebli Biurowych Mikomax sp. z o.o. została założona w 1991 r. Aktualnie jest jednym z największych producentów mebli biurowych w Polsce i zatrudnia około 200 osób w swojej siedzibie w Łodzi, wspierając firmy w zmianach przestrzeni biurowej poprzez sieć 16 salonów firmowych. Firma tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć.

http://www.mikomaxsmartoffice.pl

TOMDruk

TOM DRUK jest drukarnią oferującą szeroką gamę produktów wykonanych w technologii fleksograficznej. Początki firmy sięgają 2000 roku, gdzie w opustoszałej hali fabrycznej przy ulicy Wersalskiej ruszyła produkcja etykiet samoprzylepnych. Start w biznesie poligraficznym stawiał przed właścicielem i młodą załogą drukarni nie lada wyzwanie. Konsekwencja w działaniu, postawienie na wysoką jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń zaowocowało uznaniem klientów, których grono stopniowo się poszerzało. Wśród odbiorców zaczęły pojawiać się firmy powszechnie uznane oraz szanowane na krajowym rynku.
Przełomowym momentem w dotychczasowej historii TOM-DRUKU była przeprowadzka do nowej hali, mieszczącej się przy ulicy Podchorążych 54 w Łodzi, a w tym momencie na ulicę Krajową 38. Nie tylko zmieniły się warunki produkcji i pracy załogi, ale w ślad za tym nastąpił gwałtowny skok w nowoczesność. Przy wsparciu z funduszy Unii Europejskiej drukarnia zakupiła supernowoczesną 6-kolorową, maszynę fleksograficzną, która pozwoliła zdywersyfikować produkcję etykiet, wzbogacając dotychczasową ofertę oraz poszerzając asortyment wytwarzanych kolorowych etykiet. Jakość tych ostatnich uprawniała do sięgania po najbardziej wymagających klientów z najróżniejszych branż przemysłowych, w tym branży chemicznej, samochodowej, spożywczej itp. Nadal najważniejszym wyznacznikiem działań TOM-DRUKU pozostawało jednak utrzymanie wysokiej jakości produktów.
A żeby dotrzymać kroku zachodzącym na rynku poligraficznym zmianom, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz przeprowadzania kolejnych inwestycji. W 2010 roku, również dzięki pomocy uzyskanej z funduszów Unii Europejskiej, park maszynowy TOM-DRUKU wzbogacił się o kolejne nowoczesną maszyny fleksograficzne – tym razem 8-kolorową oraz 10-kolorową, które przeniosły produkcję zakładu na jeszcze wyższy poziom nowoczesności. Na tym jednak nie koniec inwestycji… W kolejce czekają już następne. Wszystkie te przedsięwzięcia podporządkowane są jednemu celowi, a mianowicie dostarczeniu klientom produktu, który by ich w pełni satysfakcjonował. Równanie do najlepszych stwarza podstawę i gwarancję dalszego rozwoju i przybliżenia perspektywy zbudowania firmy, która pozwalałaby wytyczony cel osiągnąć.

http://www.tomdruk.pl

Pivovar Holba a.s.

http://www.holba.cz/pl

Enterprise Support

Nasza Misja

Przekształcenie wiedzy w wartość dla Klientów.

Każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego też oferujemy Państwu więcej niż specjalistyczną usługę. Chcąc sprostać potrzebom rozwijających się przedsiębiorstw, nasi eksperci wspierani przez personel pomocniczy, współtworzą zespoły interdyscyplinarne. Dzięki kompilacji wiedzy i doświadczenia budujemy optymalne, zindywidualizowane rozwiązania dla każdego Klienta. Cenimy uczciwość, rzetelność i trwałe relacje biznesowe, które rozwijają się poprzez realizację wytyczonych celów.

Jesteśmy firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi Business Process Outsourcing (BPO), w obszarze obsługi kadrowej, płacowej, rachunkowej, podatkowej, finansowej i controllingowej.

Enterprise Support Sp. z o.o. powstała w roku 2004, jako podmiot zajmujący się świadczeniem usług księgowych oraz audytorsko-doradczych m.in. w zakresie analiz ekonomiczno-finansowych, audytów wewnętrznych mających na celu ocenę oraz wyeliminowanie nieprawidłowości lub zagrożeń.

Nasi eksperci współpracowali z dużymi kancelariami audytorskimi, uczestnicząc przy projektach audytu wielu spółek (łącznie z konsolidacją), takich jak: Deloitte & Touche Audit Services Sp. z o.o., KPMG Sp. z o.o., Kancelaria Biegłych Rewidentów Consilia Audit Polonia Sp. z o.o., a także pracy w dużych firmach świadczących usługi księgowo-płacowe, takich jak: Ernst & Young Sp. z o.o., Infosys BPO Poland.

Spółka specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze Klientów sieciowych działających na zasadzie franchisingu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy najwyższe standardy, umożliwiające obsługę podmiotów bez ograniczenia w postaci barier terytorialnych. Sprawdzone procedury dają możliwość opracowania zestawień kontrolnych, konsolidacji oraz prowadzania jednolitej polityki zarządczej i podatkowej w ramach grupy obejmującej zasięgiem terytorialnym całą Polskę.

Chcąc sprostać licznym wymaganiom i potrzebom naszych Klientów, posiadamy doświadczenie między innymi w obsłudze:

  • podmiotów współpracujących na zasadach franchisingu;

  • księgowej i kadrowo-płacowej na odległość;

  • księgowej firm produkcyjnych, handlowych i usługowych;

  • firm z sektora nowych technologii;

  • firm działających w specjalnych strefach ekonomicznych;

  • księgowej firm rozliczających dotacje unijne;

  • firm z kapitałem zagranicznym;

  • firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Świadcząc tak szeroki zakres usług, wspieramy naszych Partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwem i umożliwiamy im skoncentrowanie się na tych obszarach, które bezpośrednio przyczyniają się do budowania wartości firmy. Oszczędzamy Państwa czas i minimalizujemy koszty.

http://www.enterprisesupport.pl

Helios S.A: Sieć kin Helios

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 44 kinami, posiadającymi łącznie 244 ekrany i ponad 49 tys. miejsc.

Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Helios S.A. jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl), radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio) i telewizji (współwłaściciel kanału filmowego Stopklatka TV).

http://www.helios.pl

Święcicki Zdrój

Narodzinom nowego produktu na rynku wód źródlanych towarzyszy przepiękna historia, która fascynuje pasjonatów dawnych dziejów i intryguje malkontentów. Przeplatają się w niej różnorodne wątki, dla których tłem jest polityczna i społeczna zawierucha zmieniających się czasów.

Żeromin, w którym powstała rozlewnia wody Święcicki Zdrój, już przed wojną słynął z wody źródlanej cieszącej się popularnością wśród okolicznych mieszkańców. Fakt ten był asumptem do przywrócenia na rynek wody z Żeromina.

Żeromin to jednak nie tylko historia wody źródlanej, a okazały dworek wybudowany w pierwszej połowie XIX w. W 1912 roku obiekt przejęty został przez Mazarakich, którzy go rozbudowali. Częstym ich gościem bywała pisarka, Maria Rodziewiczówna, szukająca inspiracji i wytchnienia w bajecznej okolicy Żeromina. Po wojnach dworek stał się własnością Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego, następnie zaś PGR-u. Dziś majątkiem zajmuje się Paweł Święcicki, który po konserwacji remoncie dworku planuje otworzyć obiekt dla zwiedzających.

http://www.swiecickizdroj.pl

Gejsza SUSHI

Szanujemy tradycję, kreujemy nowoczesność.

Oferujemy możliwość zamówienia sushi oraz dań kuchni gorącej z DOSTAWĄ bezpośrednio do Ciebie.
Zamówienia można składać na dowóz w obrębie Łodzi oraz poza jej granicami
(42)207 2007

Kontakt bezpośredni: biuro@gejsza-sushi.pl,
662 721 731

http://gejsza-sushi.pl/

Toyota Łódź

Godziny Otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00
Serwis:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 15:00

Dane Kontaktowe:
Telefon:+48 42-656-90-90
Fax: +48 42-656-90-94

E-mail: salon@toyota-lodz.com.pl - Sprzedaż samochodów
E-mail: serwis@toyota-lodz.com.pl - Serwis
E-mail: magazyn@toyota-lodz.com.pl - Części i akcesoria

Panta Plast

"Panta Plast" zapewnia atrakcyjne produkty i najlepsze warunki współpracy.
Masz zagwarantowaną satysfakcję gdyż Panta Plast opiera swoje działanie na najważniejszych dla nas i dla Ciebie czynnikach:
 

    DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM – Panta Plast jest uznanym w Polsce i w Europie producentem artykułów biurowych, reklamowych i szkolnych. Działamy nieprzerwanie od 1982 roku. Rocznie wykonujemy ponad 10 milionów artykułów. Realizujemy wiele kontraktów specjalnych zgodnie z życzeniami naszych Kontrahentów. Wykonujemy zamówienia o niezwykłej skali trudności i skomplikowania jak i o wyjątkowo krótkim terminie realizacji!!
    KADRA – to doświadczona stabilna ekipa produkcyjna niezmienna od 15 lat, gwarantuje terminowość i solidność wykonywanych kontraktów.
    JAKOŚĆ – nasza produkcja wykonywana jest na nowoczesnych liniach technologicznych przy użyciu najlepszych jakościowo surowców renomowanych firm europejskich.
    SERWIS HANDLOWY I TECHNICZNY - Naszym celem jest SATYSFAKCJA KLIENTA. Nasi doradcy techniczni i handlowi otwarcie doradzą optymalną możliwość wyboru. Rzetelność, prawdomówność, dotrzymywanie zobowiązań i życzliwość jest cechą wyróżniającą naszą ekipę współpracy z klientem.
    STABILNOŚĆ – Nasze decyzje są gwarantowane przez stabilną kadrę zarządu i właścicielską tożsamość od początku działalności firmy z zapewnieniem jej kontynuacji w latach przyszłych.

http://www.pantaplast.com.pl/pl/

 

VitaDiet

Misją firmy VitaDiet jest produkcja suplementów diety o najwyższych standardach skuteczności i bezpieczeństwa, które poprawią komfort życia naszych wymagających Klientów.

Gwarancją jakości produktów VitaDiet jest wysoko wyspecjalizowany personel i stosowanie w procesie produkcji najnowszych technologii, a także wykorzystanie polskiej myśli naukowej.

Oddajemy do Państwa dyspozycji efekt pracy naszych naukowców – suplementy diety, których unikalne kompozycje składników aktywnych i innowacyjna formuła identyfikują naszą markę z najwyższą jakością produktów.

Naszym celem jest zdobycie Państwa zaufania i zachęcenie do prowadzenia zdrowego stylu życia!

https://vitadiet.pl/pl/

Skybox

Maxbud Noveo

Maxbud Noveo jest firmą deweloperską utworzoną na podbudowie wcześniej prowadzonych działalności deweloperskich przez wspólników stanowiących zarząd firmy.

Posiadamy doświadczenie w realizacji budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Nasze ostatnie realizacje to „Osiedle Srebrna” – czteropiętrowy blok z stanowiskami parkingowymi w garażu podziemnym składający się z 58 lokali mieszkalnych i 9 lokali usługowo handlowych w parterze budynku; segmenty w zabudowie szeregowej przy ul. Pawilońskiej 43/45 na Julianowie, „Bursztynowa Zatoka” – inwestycja położona w najbardziej prestiżowej nadmorskiej lokalizacji jaką jest Jurata, składająca się z dwóch piętrowych budynków, każdy z budynków posiada 2 niezależne apartamenty o powierzchniach od 60m2 do 135 m2 z tarasami widokowymi na dachu budynków. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy bloków wielorodzinnych w Łodzi przy ul. Gwiazdowej oraz apartamentów na Julianowie. Cenimy i przywiązujemy wielką wagę dojakosci użytych przez Nas materiałów.

Stawiamy na nowoczesność i funkcjonalność Naszych inwestycji. Oferujemy możliwość wykończenia mieszkań według własnego lub opracowanego przez współpracujących z nami, sprawdzonych projektantów i rzetelnych ekip wykończeniowych.

http://maxbudnoveo.pl/

GLAD

GLAD to prężnie działająca na polskim rynku agencja interaktywna. To przede wszystkim młodzi, kreatywni ludzie z wszechstronną wiedzą, pasją i dużym profesjonalizmem, których misją jest zaspokojenie potrzeb każdej firmy. Praca w korporacjach międzynarodowych, instytucjach państwowych czy największych firmach eventowych pozwoliła GLAD zdobyć wieloletnie doświadczenie w dziedzinie Marketingu i Public Relations. W połączeniu z ukończonymi studiami ekonomicznymi GLAD zapewnia wszelaką wiedzę finansową, dzięki czemu potrafi umiejętnie i racjonalnie dostosować budżet do powierzonych zadań oraz dobrać odpowiednie środki do założonych celów. SPRAWDŹ NAS i bądź GLAD ;)

http://www.glad.com.pl

BUDOMAL Devepolment

Każdą z realizowanych inwestycji prowadzimy w zgodzie z interesem społecznym oraz uwzględniając zrównoważony rozwój gospodarczy kraju. Szczególną uwagę przywiązujemy do satysfakcji odbiorców oraz inwestorów naszych nieruchomości, poszanowania środowiska naturalnego oraz zasad etyki.

Nasze cele realizujemy dzięki absolutnemu profesjonalizmowi, prowadzeniu odpowiedzialnego społecznie biznesu oraz zaangażowaniu skrupulatnie wyselekcjonowanej kadry pracowniczej.

http://www.budomal.com.pl/

 

Quicker

Poprzez rehydrację, czyli dodanie wody, liofilizowane produkty mogą być łatwo odtwarzane do początkowego stanu. Produkty takie charakteryzują się wysokim stopniem zachowania aromatu, barwy, kształtu, wyglądu, smaku, tekstury oraz aktywności biologicznej. Ze względu na utratę 95-98% wody produkty te są bardzo lekkie, a zatem łatwe w transportowaniu i magazynowaniu.
Nasze dania przygotowane są jedynie z naturalnych składników, bez konserwantów i wzmacniaczy smaku! W ofercie mamy dania, które wystarczy zalać wodą, by cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem. Produkty są najwyższej jakości, nie tracą swoich minerałów i witamin.
Nasze produkty kierujemy do wszystkich, którzy lubią zdrowe dania o bogatym smaku, ale nie chcą tracić czasu na ich przyrządzanie. Quicker doskonale zaspakaja głód i dostarcza organizmowi niezbędnych wartości odżywczych, energii oraz cennych składników. Dbamy o jego wyjątkowy skład, a przy tym staramy się ciągle poszerzać nasz asortyment o nowe produkty bądź nowe rodzaje stałych pozycji.

http://www.quicker-food.com.pl/

Biurpap

Jesteśmy wiodącym dostawcą:

- artykułów biurowych,
- urządzeń biurowych,
- materiałów eksploatacyjnych,
- drukarek,
- środków czystości i materiałów higienicznych,
- artykułów spożywczych.

Naszą szeroką ofertę potwierdzając corocznie otrzymywane certyfikaty producentów.

Na rynku istniejemy od ponad 22 lat. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Cechuje nas:

- konkurencyjne ceny,
- wysoka jakość świadczonych usług,
- doświadczenie,
- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,
- szybkość działania,
- szeroki zakres usług,
- nowoczesny system informatyczny.

http://www.biurpap.pl

Mosty Łódź

Tak. Nazywamy się Mosty Łódź S.A.
Nie. Budujemy nie tylko mosty, choć na tym znamy się doskonale. Dziś otwieramy się
na nowe wyzwania. Działamy w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego
i prywatnego.
Wiemy jak ważna jest jakość i elastyczność, dlatego pracujemy z najlepszymi podwykonawcami,
zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów, dysponujemy dobrej jakości sprzętem. Jesteśmy
gotowi w krótkim czasie rozpocząć niemal każdą inwestycję… bo znamy się na tym co robimy.
Mamy lata doświadczeń we współpracy z inwestorami publicznymi jak i prywatnymi.
Dysponujemy zasobami, które pozwalają nam pracować w systemie zaprojektuj-wybuduj.
Zatrudniamy ponad 350 osób w dwóch oddziałach - Łódź oraz Rzeszów. Spółka to także
Pracownia Projektowa, Laboratorium oraz Zakład Głębokiego Fundamentowania.

http://www.mosty-lodz.pl

 

Emi Quelle

Oferujemy Państwu importowaną odzież z Francji oraz Włoch. Co tydzień znajdziecie u nas najnowsze kolekcje ze świata mody. W naszej ofercie można nabyć odzież damską ,która jest starannie dobrana do każdego klienta. Emi Quelle zajmuje się sprzedażą hurtową ,a także detaliczną. Serdecznie zapraszamy do zakupów oraz do regularnego odwiedzania naszego sklepu.

http://ptakemiquelle.wixsite.com/emiquelle

Furel Inwestycje

Przedmiotem działalności jest kompleksowa obsługa klienta przy realizacji inwestycji przemysłowych obejmująca proces uzgodnień, wykonywania i zatwierdzania dokumentacji projektowej oraz budowy zaprojektowanych maszyn i systemów wytwórczych. Działamy na terenie całej Polski.
Na początku firma zajmowała się produkcją pelletu wg normy DIN 51731. Obecnie realizujemy zadania kompleksowo, dostarczając naszym klientom ofertę w różnych wariantach:
• Realizacja inwestycji „pod klucz” – projekt i budowa,
• Opracowanie dokumentacji projektowe,
• Realizacji robót budowlanych i instalacyjnych na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji projektowej,
• Prowadzenie inwestycji przemysłowo-energetycznych jako generalny wykonawca.

Jesteśmy Polską firmą oferującą sprawdzony sprzęt. Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszych linii oraz produkowanych przez nas podzespołów.

http://www.furel.pl