Sponsor strategiczny

Murapol

Grupa Murapol - Sponsor Strategiczny klubu - to jedna z czołowych firm deweloperskich w Polsce obecna w 15 miastach, w tym w Łodzi. Podczas 18-letniej działalności Murapol zrealizował już ponad 100 inwestycji mieszkaniowych, w których powstało ok. 10 tys. lokali zamieszkałych przez blisko 30 tys. osób. Murapol to marka, która zdobyła nie tylko zaufanie tysięcy Klientów, ale również szereg nagród oraz uznanie niezależnych ekspertów. Poza działalnością operacyjną Grupa Murapol angażuje się w projekty społeczne i sportowe, wspierając zarówno profesjonalne drużyny, jak i juniorów oraz lokalne inicjatywy propagujące aktywny styl życia. 

http://www.murapol.pl

 

Sponsor główny

ZCB OWCZARY - TERMOton

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. W tym kierunku konsekwentnie budujemy nasz wizerunek poprzez wysoką jakość i mobilność o europejskich standardach.
Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów jest dla nas równie ważne jak satysfakcja Pracowników. Działamy w harmonii z otoczeniem dbając o ochronę środowiska naturalnego.

http://www.owczary.pl

 

Sponsorzy

Noblebet

Przedstawiam Ci Noblebet! To całkowicie legalny, polski bukmacher internetowy. Serwis spełnia wszelkie normy prawne, dlatego też Ministerstwo Finansów nie miało wątpliwości przy zatwierdzaniu jego licencji na grę w Polsce. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że serwis noblebet.pl jest najbardziej ekskluzywny z istniejących podmiotów oferujących zakłady sportowe na rynku. Teraz również i Ty możesz wstąpić do elitarnego grona członków klubu Noblebet!

Widzewska Emigracja

Widzewska Emigracja 1910: Grupa Widzewska Emigracja 1910 powstała 3 lata temu. Głównym celem grupy jest wpłacanie comiesięcznych składek, dzięki którym możemy opłacić logo naszej grupy, które jest na koszulce Widzewa. Jesteśmy na koszulkach od Reaktywacji wraz z chłopakami z Irlandii. Nasze podstawowe cele to pomoc całej Widzewskiej rodzinie, oczywiście w naszym zakresie finansowym. Grupa składa się z 32 kibiców mieszkających na emigracji,  głównie w Anglii, Szkocji, Holandii i na terenie Niemiec. Wszyscy jesteśmy kibicami Widzewa z różnym stażem.

FC Eire Division: Grupa około 20 osób skupiająca emigrantów Widzewa mieszkających na Zielonej Wyspie. Pierwsi z nas przybyli do Irlandii w 2004 roku. Znaliśmy się już w większości wcześniej z eskapad po Polsce i Europie za naszym ukochanym klubem i od początku pobytu staraliśmy się spotykać podczas wspólnego oglądania meczów, a potem również dorocznego turnieju. Początek naszej zorganizowanej działalności trudno określić, ale przyjęliśmy że było to w 2007 roku. Gdy tylko powstała Reaktywacja natychmiast bez zastanowienia zgłosiliśmy swoją pomoc, bo uważamy że Widzew to Nasze wspólne dobro. Dziś z dumą możemy oglądać logo naszego walecznego skrzata na rękawku koszulki Widzewa i mamy nadzieję, że nasz fighter będzie tam aż do ekstraklasy!

http://www.widzew-ireland.com

Salvum Odszkodowania

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania lub też znacząco je zaniżył? W Salvum pomożemy Ci odzyskać znaczną część pieniędzy, które zgodnie z prawem powinny trafić do Twojej kieszeni. Bez długotrwałych i kosztownych procesów sądowych, bez ryzyka utraty wypłaconego już odszkodowania, bez angażowania jakichkolwiek środków z Twojej strony i przy minimalnej ilości formalności.
Nasi doświadczeni prawnicy specjalizują się w odkupie zaniżonych odszkodowań. Od ręki wypłacamy klientom cześć należnych im pieniędzy w zamian za prawo do ich zaniżonego odszkodowania. Następnie, już na własną rękę, egzekwujemy je od firmy ubezpieczeniowej. W przypadkach, gdy odkup jest niemożliwy, możemy również skutecznie reprezentować Cię w sądzie.
Pomogliśmy już tysiącom osób odzyskać należne odszkodowanie. Teraz możemy pomóc również Tobie.

http://www.salvum.com.pl

 

Sponsorzy Akademii

Sponsor Strategiczny Akademii Widzewa - WOWP OSK "Tylko Widzew"

Kibicowanie dla wielu nie ogranicza się tylko do wspierania drużyny dopingiem i sercem na meczach przy Al. Piłsudskiego czy wyjazdach. Kibicowanie to także promowanie klubu, a przede wszystkim jego kibiców, poprawa ich wizerunku oraz pomoc ludziom potrzebującym. O tym wszystkim starają się pamiętać ludzie działający pod szyldem OSK „Tylko Widzew” czy wcześniej nieformalnej grupy „Fanatycznie Czerwoni Łódź”.

http://www.tylkowidzew.pl/

Sponsor Główny Akademii Widzewa - Avallon

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej WEC. Od wielu lat świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania. Jesteśmy jedną z wiodących firm windykacyjnych w sektorze B2B w naszym kraju. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu prawa i windykacji, które przeprowadza nasza Akademia Przedsiębiorcy.

http://www.kancelariawec.eu