Sponsor strategiczny

Zawsze w 12!

Po raz pierwszy w ponad 110-letniej historii Klubu centralna, najbardziej prestiżowa powierzchnia koszulek została dedykowana kibicom. 
 
Tomasz Stamirowski, który został właścicielem Klubu i w ramach gwarancji sponsorskich objął pakiet głównego sponsora koszulkowego, postanowił zadedykować w ramach podziękowania centralne miejsce koszulkowe wszystkim kibicom, którzy wspierają Klub.

Sponsor główny

ZCB OWCZARY - TERMOton

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. W tym kierunku konsekwentnie budujemy nasz wizerunek poprzez wysoką jakość i mobilność o europejskich standardach.
Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów jest dla nas równie ważne jak satysfakcja Pracowników. Działamy w harmonii z otoczeniem dbając o ochronę środowiska naturalnego.

http://www.owczary.pl

 

Sponsorzy

Sponsor Oficjalny - Murapol

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. 

W trakcie 20 lat dotychczasowej działalności sprzedaliśmy 20 tys. mieszkań, zrealizowaliśmy 67 inwestycji, w których powstało 316 budynków z ponad 18,7 tys. mieszkaniami. 
Dziś nasze osiedla zamieszkuje już ponad 56 tys. osób.

Sponsor Oficjalny - Noblebet

Przedstawiam Ci Noblebet! To całkowicie legalny, polski bukmacher internetowy. Serwis spełnia wszelkie normy prawne, dlatego też Ministerstwo Finansów nie miało wątpliwości przy zatwierdzaniu jego licencji na grę w Polsce. Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że serwis noblebet.pl jest najbardziej ekskluzywny z istniejących podmiotów oferujących zakłady sportowe na rynku. Teraz również i Ty możesz wstąpić do elitarnego grona członków klubu Noblebet!

Sponsor Techniczny - Kappa

Kappa to jedna z najstarszych marek zajmująca się produkcją odzieży i obuwia, jej historia liczy ponad 100 lat! 

Opowieść o tej firmie rozpoczyna się w roku 1916 w Turynie - jednym z włoskich miasteczek. Marka specjalizuje się w produkcji butów oraz odzieży sportowej. 
Jak to zwykle bywa, na początku działalności firma działała na małą skalę, a jej założyciele nie marzyli o tak dużej popularności, jaką Kappa cieszy się obecnie. Swoją działalność Kappa rozpoczęła od produkcji skarpet i bielizny, działając pod nazwą Calzificio Torinese. Od roku 1958 rodzina Vital skupia się na poprawie jakości swoich produktów i od tego momentu firma zaczyna prężnie się rozwijać. 
Wkrótce po tym wydarzeniu firma rozszerzyła swoją działalność o ubrania, których cechą charakterystyczną miała być wygoda i uniwersalność. 
Nazwa Kappa została zarejestrowana w 1967 a dwa lata później powstaje charakterystyczny logotyp uwzględniający obie płcie, który towarzyszy marce do dzisiaj i doskonale się z nią kojarzy. 
Podkreśla on, że produkty firmy są dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Sponsor - ET PROMO

Firma E.T. Ewa Tomczak prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług co-packingu.
W sposób kompleksowy zajmujemy się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z naszym hasłem "od projektu do gotowego produktu".
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych, od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania, do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia.
W procesie realizacji zamówienia stosujemy opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska.
Uwzględniamy odzysk odpadów i pełne wykorzystania surowca w procesie, z wymaganiami normy ISO 14001.
Nasz system organizacji firmy pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień.
Oferujemy pełną obsługę logistyczną, magazyny wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania oraz transport.
Oferujemy pełną identyfikowalność produktu Klienta zgodnie z wymaganiami standardu ISO 22005 oraz dostosowanie organizacji produkcji do indywidualnych wymagań Klienta lub rynku.
Jakość naszych usług potwierdzają wdrożone certyfikaty ISO 22000, BRC for Food Safety oraz grono naszych Klientów.

Sponsorzy Akademii

Sponsor Strategiczny Akademii Widzewa - WOWP OSK "Tylko Widzew"

Kibicowanie dla wielu nie ogranicza się tylko do wspierania drużyny dopingiem i sercem na meczach przy Al. Piłsudskiego czy wyjazdach. Kibicowanie to także promowanie klubu, a przede wszystkim jego kibiców, poprawa ich wizerunku oraz pomoc ludziom potrzebującym. O tym wszystkim starają się pamiętać ludzie działający pod szyldem OSK „Tylko Widzew” czy wcześniej nieformalnej grupy „Fanatycznie Czerwoni Łódź”.

http://www.tylkowidzew.pl/

Sponsor Główny Akademii Widzewa - Avallon

 

Od 25 lat zajmujemy się inwestycjami kapitałowymi. Avallon jest doświadczonym pionierem rynku wykupów menedżerskich w Polsce. Do tej pory uczestniczyliśmy w ponad 100 transakcjach z udziałem menedżerów.

Kupujemy firmy, gdzie właściciele z różnych powodów (decyzje strategiczne, problemy z sukcesją, środki na rozwój) szukają inwestora do nabycia udziałów swojej firmy. Robimy to jako Avallon blisko od 20 lat, a jako osoby zarządzające od 25.

Inwestujemy wspólnie z dobrymi menedżerami. Efektywnie zwiększamy wartość firm, dzięki łączeniu ambicji, profesjonalizmu i uczciwości naszych menedżerów z doświadczeniem, kontaktami i zaangażowaniem funduszu.

Partner Główny - PGE

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Misja i wizja
Grupa PGE chce odegrać kluczową rolę w modernizacji sektora energetycznego.

Misją Grupy PGE jest zapewnienie energii dla bezpiecznej przyszłości. Zgodnie z długoterminową wizją PGE ma zostać liderem zrównoważonej transformacji energetycznej w Polsce. Wizja spółki przekłada się na trzy priorytety strategiczne, które obejmują:

wytwarzanie energii przyjaznej dla środowiska
świadczenie nowoczesnych usług energetycznych
sprawne i efektywne funkcjonowanie Grupy PGE 
Więcej informacji o tym, jak grupa zamierza realizować misję znajduje się w strategii Grupy PGE do roku 2030.

Murapol - Partner Akademii

W 2020 roku Grupa Murapol zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. 

Wierzymy, że sukcesy osiągnięte w biznesie zobowiązują nas do angażowania się nie tylko w projekty budowlane. 
Dlatego Murapol wspiera m.in.  inicjatywy promujące sport, zarówno profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży w tym Akademię Widzewa Łódź

Partner Akademii - Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej WEC. Od wielu lat świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania. Jesteśmy jedną z wiodących firm windykacyjnych w sektorze B2B w naszym kraju. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu prawa i windykacji, które przeprowadza nasza Akademia Przedsiębiorcy.

http://www.kancelariawec.eu

Partner Akademii - Immergas

W ofercie firmy znajdują się rozwiązanie grzewcze zarówno dla domów jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, zasobniki i liczne akcesoria pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego. System ten pozwalana na zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność, oszczędność i optymalny komfort cieplny w każdym domu. 
IMMERGAS DOSTARCZAMY KOMFORT, KTÓREGO POTRZEBUJESZ!