Sponsor strategiczny

Murapol

Murapol to Sponsor Strategiczny klubu oraz deweleper nr 1 w Polsce. Mieszkania Murapolu wybiera najwięcej Klientów. Opinie ponad 18 tys. mieszkańców sprawiają, że Murapol jest najchętniej polecanym deweloperem w Polsce. Ambasadorami marki Murapol są też największe gwiazdy i mistrzowie sportu.

Sponsor główny

ZCB OWCZARY - TERMOton

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ ""OWCZARY" jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. W tym kierunku konsekwentnie budujemy nasz wizerunek poprzez wysoką jakość i mobilność o europejskich standardach. 
Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów jest dla nas równie ważne jak satysfakcja Pracowników. Działamy w harmonii z otoczeniem dbając o ochronę środowiska naturalnego. 
 

Sponsorzy

Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A.

Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej WEC. Od wielu lat świadczymy kompleksową obsługę wierzytelności począwszy od weryfikacji kontrahenta i monitoringu płatności, po windykację na każdym etapie postępowania. Jesteśmy jedną z wiodących firm windykacyjnych w sektorze B2B w naszym kraju. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu prawa i windykacji, które przeprowadza nasza Akademia Przedsiębiorcy.

Widzewska Emigracja

LV BET

Kim jesteśmy? Jesteśmy miłośnikami zakładów sportowych tak samo jak Wy! Dlatego postaramy się zapewnić jak najlepszą jakość obsługi w najwyższych standardach. Jesteśmy kibicami, tak samo jak Wy! Dlatego zrobimy wszystko, abyście znaleźli tu każdą ofertę o jakiej zamarzycie. Oferujemy ekscytujący świat zakładów sportowych online, a szeroka gama naszych zakładów sportowych zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Sponsorzy Akademii

OSK "Tylko Widzew"

PGE Polska Grupa Energetyczna