#ZawszeW13: Biznesowe podsumowanie sezonu 2023/24
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

sponsorzy

06 June 2024 13:06

#ZawszeW13: Biznesowe podsumowanie sezonu 2023/24

Przyjacielska atmosfera, wiele wyróżnień, nagród i wystąpień w nieprzeciętnych wnętrzach Manuarte. Widzew Łódź podczas gali "Zawsze w 13!" podsumował miniony sezon razem z członkami Widzewskiego Klubu Biznesu.

To była już trzecia gala w historii WKB. Każda z nich miała na celu uhonorowanie Przyjaciół, Partnerów i Sponsorów Klubu, którzy wspierają Widzew w trakcie piłkarskiego sezonu na wielu polach. Przypomnijmy, że pierwsza edycja podsumowania odbyła się w Sali Kolumnowej Serca Łodzi, a rok temu spotkaliśmy się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

W 2024 roku uroczystość została zorganizowana w Manuarte, w samym centrum łódzkiej Manufaktury. Właśnie w tym miejscu Agustin Egurrola zdecydował się stworzyć nieprzeciętną przestrzeń, na którą składają się restauracje, sala wielofunkcyjna i loża VIP. - Jestem pod ogromnym wrażeniem dzisiejszego wydarzenia. Było widać fajną społeczność i zaangażowanych ludzi, którzy kochają swój Klub oraz potrafią działać razem. Ja się nauczyłem bardzo dużo i życzyłbym sobie więcej takich imprez w Łodzi oraz w Manuarte. Warto uczyć się od ludzi mających w sobie pasję - powiedział gospodarz kompleksu Manuarte.

 

- Chcemy wychodzić poza stadion. Miejscem rozgrywania meczów Widzewa jest Serce Łodzi, ale pragniemy pokazywać nietuzinkowe miejsca z fajnymi partnerami. Bardzo się z tego cieszę, bo rok po roku podnosimy poprzeczkę coraz wyżej w kwestii organizacji takich wydarzeń - mówił Michał Rydz, prezes Widzewa Łódź.

 

IMG_8404

 

W gali wzięła udział ponad setka zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się członkowie Widzewskiego Klubu Biznesu, sponsorzy, samorządowcy i przedstawiciele władz centralnych. Na widowni zasiedli również organizatorzy, czyli Zarząd i Rada Nadzorcza Widzewa Łódź oraz członkowie Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych. - Wczoraj mieliśmy okazję podsumować rok z kibicami, dzisiaj z biznesem. Emocji i podziękowań na pewno nie brakowało. Ważnym momentem było ogłoszenie nagrody im. Rafała Stępnia, którą będziemy przyznawać osobom nietuzinkowym. Dzisiaj wszystko odbyło się w wyjątkowym anturażu przedłużenia umowy z ZCB Owczary i TERMOtonem, co pokazuje, że biznes cały czas chce z nami być. Podsumowujemy miniony sezon, ale myślimy także o następnym, a osoby, które tutaj są, bardzo nam w tym pomagają - przyznał Michał Rydz, prezes Widzewa Łódź.

 

Wydarzenie zostało zainaugurowane pokazem tanecznym grupy Volt. Następnie, po przywitaniu gości i wystąpieniu Zarządu Klubu, przyszedł czas na wręczenie wyróżnień. Na scenę zaproszono przedstawicieli FlexiPower Group, Gminy Stryków, Monopolis, Beko Europe oraz kibiców Widzewa.

 

IMG_8475

 

Po przerwie, pokazie materiałów wideo i kolejnej choreografii wręczono nagrody od Zarządu Widzewa Łódź. W gronie uhonorowanych znaleźli się: Toyota Sabaj Łódź, Panattoni, STS, Safety Jogger i Deante. - To dla nas zaszczyt, że zostaliśmy nagrodzeni już po roku naszej współpracy, szczególnie podczas tak profesjonalnie zorganizowanej gali, w gronie ważnych sponsorów i partnerów. Cieszymy się, że możemy tu być. Za nami rok współpracy i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, zwłaszcza pod względem realizacji świadczeń i relacji. Widzew wywiązuje się świetnie ze swoich zobowiązań - mówił Pieter Desmet z Safety Jogger.

 

Po raz pierwszy wręczono Złotą Rekomendację Biznesową WKB - nagrodę wyjątkową, ponieważ przyznawaną na podstawie ankiet wypełnianych przez członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Firmy wystawiają sobie nawzajem oceny, biorąc pod uwagę aktywność na polach wzajemnych relacji i oferowanych świadczeń. Co ciekawe, identyczną liczbę punktów uzyskały ET Promo oraz Erbi, w imieniu których statuetki odebrali ich własciciele, Łukasz Tomczak i Jakub Bielecki.

 

IMG_8538

 

Niespodzianką w trakcie wydarzenia było ogłoszenie przedłużenia umowy ze Sponsorem Generalnym Widzewa Łódź, firmą ZCB Owczary, która wraz z marką TERMOton wspiera Klub od IV ligi. Współpraca trwa dalej, a przedsiębiorstwo zostaje z Widzewem przez kolejny sezon! - To nie jest żadne altruistyczne działanie, ponieważ dla nas to wielka promocja. Im wy jesteście wyżej, tym nas więcej widać. Chcemy dalej współpracować. Sytuacja rynkowa jest dość ciężka, ale nawet w najtrudniejszym czasie, gdy jako dyrektor finansowy zwracałam uwagę, że powinniśmy okroić budżet na reklamę, to mój mąż mówił, że dobrze, ale na pewno nie Widzewowi. Teraz jako współwłaściciel będę chciała kontynuować jego podejście - skomentowała decyzję firmy pani Monika Stępień, współwłaścicielka ZCB Owczary.

 

Galę zwieńczono wręczeniem nagrody specjalnej im. Rafała Stępnia, zmarłego niedawno członka Rady Nadzorczej Klubu i właściciela ZCB Owczary. Patronat ten jest formą uhonorowania zasłużonego Sponsora i ma na celu docenienie wyjątkowych osobowości w gronie widzewskiego biznesu. - To dla mnie wielki honor, że zasługi mojego męża i całej naszej firmy dla Widzewa zostały docenione w taki sposób. Wzruszenie nie pozwala mi powiedzieć tego, co bym chciała. Jestem bardzo dumna z mojego męża, że razem z Klubem pokonał taką drogę. Widzew jest tu gdzie jest, TERMOton tak samo i myślę, że jeszcze przez wiele lat będziemy współpracować. Wy będziecie mistrzem Polski, a my najlepszą firmą produkującą ceramikę w Europie - dodała Monika Stępień.

 

IMG_8743-Poprawione-Szum-2

 

Nagrodę wręczyli wspólnie prezes Michał Rydz i pani Monika Stępień, a jej laureatem został Sławomir Walczak, właściciel Profilaktyki i Zdrowie, czyli firmy wspierającej Widzew niemal od początku Reaktywacji. - Czuję się wyjątkowo, bo to wyjątkowa nagroda, która mobilizuje mnie do dalszej pracy. To ogromny zaszczyt zostać wyróżnionym przed tak zacnym gronem i otrzymać statuetkę z patronatem Rafała. Warto być lojalnym i uczyć dzieci, aby przychodzić na stadion, tworzyć tę atmosferę i czuć jak rodzina. Spotykamy się, cieszymy się i płaczemy - robimy to razem. Współpracujemy i pomagamy sobie nawzajem również biznesowo, a osoby będące członkami WKB mają do tego dużo lepsze warunki niż ci, którzy są poza Klubem - powiedział.

 

Po zakończeniu części oficjalnej i wspólnym zdjęciu wszystkich laureatrów przyszedł czas na kolację oraz rozmowy kuluarowe. W imieniu władz Widzewa Łódź dziękujemy za wsparcie całej biznesowej rodzinie zrzeszonej wokół Klubu!

 

Lista uhonorowanych podczas gali "Zawsze w 13!":

Wyróżnieni:

- Piotr Woźniak, Virako/Monopolis, za stworzenie przyjaznego środowiska dla działań WKB;

- Michał Post, FlexiPower Group, za aktywny marketing sportowy w Sektorze Rodzinnym;

- Michele Fabbrocile, Zygmunt Łopalewski, Beko Europe, za wzorowe działanie w obszarze CSR;

- Piotr Ślęzak, Burmistrz Strykowa, za wzorową współpracę pomiędzy klubem sportowym a samorządem;

- Przemysław Olszowy, Kibice Widzewa Łódź, za organizację akcji "Widzew dla Dzieciaków".

 

Nagrodzeni:

- Roman Sabaj, Toyota Sabaj Łódź, za aktywny marketing sportowy;

- Robert Dobrzycki, Panattoni, biznesowa osobowość sezonu;

- Krzysztof Sikora, STS, za wyjątkowy projekt sponsorski;

- Pieter Desmet i Krzysztof Kusiński, Safety Jogger, za wsparcie młodych zawodników Akademii Widzewa;

- Dariusz Antczak, Deante, rekomendacja i nagroda honorowa Zarządu Widzewa Łódź za wieloletnie wspieranie Klubu na drodze od IV ligi do PKO BP Ekstraklasy.

 

Złota rekomendacja WKB:

- Łukasz Tomczak, ET Promo;

- Jakub Bielecki, Erbi.

 

Nagroda specjalna im. Rafała Stępnia:

- Sławomir Walczak, Profilaktyka i Zdrowie.

 

Zapraszamy do oglądania zdjęć ze środowej gali "Zawsze w 13!":

2024.06.05-Gala-Zawsze-w-13