<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=718547469374910&amp;ev=PageView&amp;noscript=1"> Zapraszamy bramkarki na trening otwarty!
Ładowanie...

Młody Widzew

Akademia

22 November 2022 09:11

Zapraszamy bramkarki na trening otwarty!

Widzewska Szkoła Bramkarzy rusza z kolejnym projektem - dedykowanymi treningami dla bramkarek! Pierwsze zajęcia będą otwarte dla wszystkich chętnych i odbędą się już w najbliższy czwartek.

Trenerką prowadzącą będzie Danuta Paturaj - była zawodniczka kobiecej Ekstraligi, występująca w barwach UKS SMS Łódź, Górnika Łęczna czy TME SMS Łódź, dwukrotna mistrzyni Polski, zdobywczyni Pucharu Polski, uczestniczka Ligi Mistrzyń.


Do udziału w treningach zapraszamy wszystkie dziewczęta urodzone w latach 2006 - 2012, niezależnie od przynależności klubowej. Bezpłatne zajęcia otwarte odbędą się w czwartek 24 listopada o godzinie 18:00 na boisku przy ul. Sępiej.

 

Uczestniczka treningu musi posiadać:
- ważne badania lekarskie uprawniające do czynnego udziału w zajęciach sportowych (oryginał/kopia) lub oświadczenie rodzica o braku przeciwskazań do udziału w zajęciach sportowych,
- strój bramkarski przeznaczony do treningu na sztucznym boisku,
- buty piłkarskie do gry na sztucznym boisku,
- rękawice bramkarskie,
- podpisany bidon lub butelkę z wodą.

 

Aby zgłosić chęć udziału w treningu, należy wypełnić ankietę, która znajduje się TUTAJ. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta!

 

Aktualizacja:
Trening został przełożony na 11 grudnia (godz. 17:00). Zajęcia odbędą się w Szkole Mistrzów Kokoro przy ul. Krochmalnej 15.

 
 
wsb-plakat-dziewczynki