Wyjątkowa oferta Canal+ specjalnie dla kibiców Widzewa
Ładowanie...

kibice

biznes

WIDZEW - WISŁA PŁOCK

Zawsze w 13

sponsorzy

25 August 2022 20:08

Wyjątkowa oferta Canal+ specjalnie dla kibiców Widzewa

Telewizja Canal+, która w tym sezonie na co dzień towarzyszy Widzewowi, przygotowała ofertę promocyjną dla kibiców naszego Klubu. Dzięki pakietom oferowanym przez oficjalnego nadawcę PKO BP Ekstraklasy, fani łódzkiej drużyny nie tylko obejrzą wszystkie ligowe spotkania, ale jednocześnie wesprą finansowo swój Klub.

 

Idea nakręcenia serialu dokumentalnego o Widzewie narodziła się już w poprzednim sezonie. W trakcie trwających obecnie rozgrywek pomysł zaczął być realizowany, a efekty będzie można zobaczyć po ostatniej kolejce. Serial stał się przyczynkiem do rozszerzenia współpracy z telewizją o kolejny element, jakim są promocyjne pakiety dla kibiców.

 

Dzięki umowie z Canal+ Klub otrzyma prowizję z każdego sprzedanego pakietu telewizyjnego. Oznacza to, że kibic nie tylko zyska dostęp do najwyższej jakości transmisji w niższej cenie, ale również pozwoli zarobić swojemu Klubowi. Fani mogą skorzystać z ofert klikając jeden z poniższych linków lub kierując się przez specjalny baner na stronie głównej.

 

- Kamery Canal+ towarzyszą nie tylko zawodnikom, ale również nam podczas codziennej pracy dla Widzewa. Dla kibiców będzie to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć funkcjonowanie Klubu od kuchni. Dodatkowo wspólnie z telewizją postanowiliśmy sprawić naszym fanom jeszcze jedną niespodziankę. Przy okazji każdego domowego meczu obserwujemy, że liczba kibiców chętnych, aby obejrzeć mecz na żywo znacznie przekracza liczbę dostępnych na stadionie miejsc. Serce Łodzi pomieści nieco ponad 18 tysięcy osób, a telewizja ma niemal nieograniczony zasięg, dlatego zdecydowaliśmy się na tę współpracę. Zyskają fani, którzy otrzymają tańszy dostęp do kanałów, a dzięki prowizjom ze sprzedaży, zyska także nasz Klub, powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

 

W ofercie dostępne są dwa rodzaje pakietów sportowych:

 

 1. Pakiet WIELKA PIŁKA w CANAL+ ONLINE: Jednorazowa płatność za 6 miesięcy dostępu - 240 zł (40 zł/mies.). Podane ceny obejmują rabat za zgody marketingowe.
 • Wielka Piłka to dostęp do wszystkich kanałów CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports, aby cieszyć się emocjami: PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander, Premier League, Ligi Mistrzów UEFA, Serie A TIM oraz Ligue 1 Uber Eats.
 • Możliwość współdzielenia konta.
 • Zakup oferty odbywa się bezpośrednio w serwisie C+
 • Link dedykowany współpracy z Widzewem [KLIKNIJ]

 

 1. Pakiet CANAL+: Klasyczna subskrypcja, z której w każdej chwili można zrezygnować: 10 zł za pierwszy miesiąc oraz 30 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące. Potem opłata wzrasta do 45zł/ mies. Podane ceny uwzględniają rabat 5zł/mies. za zgody marketingowe.

 

 • Pakiet CANAL+ obejmuje wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, PGE Ekstraliga, SGP, WTA Tour, NBA, a także mnóstwo filmów i seriali, kilka tysięcy godzin treści na życzenie oraz dostęp do kanałów na żywo.
 • Możliwość współdzielenia konta.
 • Oferta skierowana jest do nowych klientów serwisu.
 • Aby skorzystać z oferty należy pobrać z podanej niżej strony unikalny voucher i aktywować go w serwisie: https://kup.pl.canalplus.com/kod/zrealizuj . Promocyjne ceny naliczą się w procesie rejestracji konta.
 • Link dedykowany współpracy z Widzewem [KLIKNIJ]

 

Pakiet Wielka Piłka to treści CANAL+ oraz treści partnerskich serwisów, z płatnością jednorazową, ale niższym kosztem w ujęciu miesięcznym. Pakiet CANAL+ to bardziej elastyczne podejście, ale bez dodatkowych treści z serwisów partnerskich.

 

Podsumowując, Canal+ przygotował dwa różne pakiety, w dwóch różnych opcjach rozliczeniowych (płatność z góry lub płatność miesięczna). Niedługo na stronie oficjalnej pojawi się zestaw najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami przygotowanymi przez partnera Klubu - telewizję Canal +.