#WidzewAntalya: Deszczowe przywitanie
Ładowanie...

Treningi

I Drużyna

Zgrupowania

11 January 2023 20:01

#WidzewAntalya: Deszczowe przywitanie

Zimowe zgrupowanie pierwszej drużyny Widzewa Łódź oficjalnie zainaugurowane! Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia zameldowali się już w Royal Seginus Hotel w Antalyi, ale Turcja przywitała ich bardzo deszczową aurą.

Widzewiacy stawili się dziś z samego rana - już o godzinie 4:40 - w Sercu Łodzi, a punktualnie dwadzieścia minut później rozpoczęli kilkunastogodzinną wyprawę. Klubowy autokar zawiózł ich najpierw do Niemiec, na lotnisko Berlin Brandenburg, skąd o godzinie 13:25 odlecieli w stronę Turcji.

 

Do Antalyi cały zespół dotarł około godziny 19:00 miejscowego czasu (dwie godziny różnicy względem Polski), a po kolejnej - tym razem zaledwie dwudziestominutowej - podróży autokarem dotarł do Seginus Royal Hotel. Już na miejscu czerwono-biało-czerwoni kolację, a następnie zameldowali się w pokojach.

 

Niestety, aura nie rozpieszcza podopiecznych trenera Niedźwiedzia - w Turcji pada ulewny deszcz i w najbliższym czasie nie zanosi się na poprawę. Pomimo to, zespół nie zmienia planów - czwartek rozpocznie zajęciami w siłowni, a następnie dwukrotnie - przed południem i po południu - pracować będzie na boisku.

 

Zobacz galerię z pierwszego dnia zgrupowania. Autorem zdjęć jest Marcin Bryja.

2023.01.11-WidzewAntalya-Przylot