<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=718547469374910&amp;ev=PageView&amp;noscript=1"> Widzew i Stellis prezentują nowy e-sklep!
Ładowanie...

Global categories

02 December 2022 09:12

Widzew i Stellis prezentują nowy e-sklep!

Odświeżony wygląd, nowe funkcjonalności i łatwość w użytkowaniu – w piątek swoją premierę ma nowy sklep internetowy Widzewa Łódź.

 

Nowa platforma sprzedażowa została stworzona zgodnie z identyfikacją wizualną przyjętą przy projektowaniu strony oficjalnej Klubu, która swoją premierę miała na koniec maja br. Cały system został postawiony od zera i został zintegrowany z system biletowym. Dzięki temu kibice mogą korzystać z nich za pośrednictwem jednego konta, co ułatwi naliczanie między innymi zniżek dla karnetowiczów, członków Klubu 1910, a niedługo również kibiców zwalniających swoje miejsca w Sercu Łodzi. 

 

W systemie nastąpiło wiele zabiegów zewnętrznych, aby zapewnić Klubowi sprawniejszą, a co za tym idzie szybszą obsługę zamówień - integracje kurierskie, księgowe, reguły automatyzacji w obsługiwaniu złożonych zamówień, powiadomienia dla klientów, usprawniony kontakt z obsługą sklepu, czyli wiele funkcjonalności będących standardem w świecie e-commerce.

 

- Nowy sklep internetowy jest trzecim projektem wdrożonym przez Klub w ostatnim czasie, po nowej stronie oficjalnej oraz nowym systemie ticketingowym. Nie da się ukryć, że był to również projekt budzący największe zainteresowanie kibiców, chcących dokonywać wygodnych i szybkich zakupów oficjalnych produktów sygnowanych klubowym herbem. Liczę, że nowy e-sklep przypadnie fanom do gustu, a razem z całym zespołem będziemy podnosić jakość usług oraz poszerzać sklepową ofertę  - powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

 

- Pod nowym e-sklepem kryje się kolejny, po systemie biletowym, element platformy Stellis One. Integracja tych dwóch systemów pozwala nam na wprowadzenie Single Sing On, czyli jednego profilu użytkownika. Dla kibiców to wielkie ułatwienie w użytkowaniu - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.  wypowiedź przedstawiciela firmy Stellis.

 

Za wdrożenie nowego sklepu internetowego odpowiada firma Stellis, Partner Technologiczny Widzewa Łódź. Firma Stellis w ostatnim czasie przygotowała również nowy system biletowy, który w trakcie rundy jesiennej bieżącego sezonu został udostępniony do dyspozycji kibiców czterokrotnego mistrza Polski. 

 

Wszelkie uwagi dotyczące nowego sklepu internetowego Widzewa Łódź prosimy zgłaszać na adres mailowy: redakcja@widzew.com