Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

sponsorzy

02 August 2022 13:08

Westminster Polska rozszerza współpracę z Widzewem

Widzew Łódź podpisał nową umowę z Westminster Polska, który pozostanie Sponsorem Strefy VIP na stadionie przy alei Piłsudskiego 138. Współpraca została przedłużona o kolejne 3 lata, a firma zdecydowała się zwiększyć swoje zaangażowanie poprzez skorzystanie z dodatkowych pakietów oferowanych przez Klub.

 

Westminster dołączył do Widzewa przed rundą wiosenną sezonu 2021/22 jako Sponsor Strefy VIP. W rozpoczętym niedawno sezonie PKO BP Ekstraklasy, sponsor postanowił poszerzyć współpracę z czterokrotnym mistrzem Polski. Dzięki nowej umowie Westminster aktywnie włączy się w życie Klubu i realizację wspólnych projektów.

 

- Warto pamiętać, że Westminster angażuje się również w projekty dodatkowe Klubu, jak np. pomoc dla Ukrainy i przekazanie środków dla ofiar wojny z pakietu sponsora meczu, który został wylicytowany właśnie przez Westminster. Dlatego bardzo się cieszę, że sponsor wspierający nas na wielu płaszczyznach, dalej będzie grał z Widzewem w PKO BP Ekstraklasie - powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.

 

Firma, tak jak do tej pory, wciąż będzie obecna przede wszystkim w stadionowej przestrzeni VIP, a jej logotyp będzie eksponowany na nowej stronie internetowej Widzewa, w klubowych social mediach, telewizji stadionowej i na bandach LED. Zgodnie ze słowami wiceprezesa Michała Rydza w czerwcu bieżącego roku doszło do spotkania z konsulem honorowym Ukrainy, któremu firma dedykowała środki dla ofiar wojny z pakietu sponsora meczu. W spotkaniu brał udział zarząd Widzewa oraz przedstawiciele Sponsora.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Widzewem i gratulujemy naszemu Partnerowi awansu do Ekstraklasy. W tej sytuacji kontynuacja naszych wspólnych działań na kolejne trzy lata jest dla nas naturalnym krokiem. Będziemy zwiększać nasze zaangażowanie w klub na wielu płaszczyznach i jesteśmy pewni świętowania wspólnie kolejnych sukcesów sportowych Widzewa - powiedział Marian Ziburske, właściciel Westminster Group.

 

Westminster Polska stanowi część grupy Westminster, niemieckiej firmy zarządzanej w stylu Family Office. Podstawą koncepcji biznesowej firmy jest pozyskiwanie lokali mieszkalnych i komercyjnych, m.in. budynków z tzw. wielkiej płyty, starych i nowych kamienic. Westminster podnosi ich wartość rynkową, rozwija i długotrwale utrzymuje w swoich zasobach, trwale redukując liczbę pustostanów i przyczyniając się tym samym do poprawy warunków życia w danym miejscu. Firma Westminster angażuje się w działalność charytatywną, projekty społeczne i dbałość o środowisko naturalne.

 

Więcej informacji o działalności nowego sponsora znaleźć można na stronie internetowej Westminster Polska i na jego profilu na Facebooku.