U-15: Remis z liderem

CLJ U-15

30 September 2024 08:09

To był udany występ w wykonaniu drużyny U-15. Podopieczni trenera Macieja Grzegorego zdobyli punkt w starciu z UKS Varsovią, a niewiele zabrakło im nawet do odniesienia zwycięstwa.

Widzewiacy wybrali się na teren zespołu, który do tej pory nie stracił ani jednego oczka i był liderem tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Pomimo to już w dziewiątej minucie prowadzenie objęli czerwono-biało-czerwoni, gdy do siatki trafił Tobiasz Nowakowski. Varsovia odpowiedziała niedługo później z rzutu karnego, z którego Aleksandra Śliwińskiego pokonał Mikołaj Maćkowiak. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 1:1.

Po przerwie oba zespoły szukały okazji do przechylenia szali na swoją korzyść i bliżej tego byli łodzianie, bo w 60. minucie na 2:1 strzelił wprowadzony w trakcie drugiej części Karol Karwowski. Wydawało się, że nic się już nie zmieni, ale tuż przed końcem doliczonego czasu gry gospodarze zdołali niestety wyrównać. Do bramki ponownie trafił Maćkowiak i sprawił, że ostatecznie w Warszawie padł remis 2:2.

Z jedenastoma punktami podopieczni trenera Grzegorego zajmują w tabeli Centralnej Ligi Juniorów U-15 czwarte miejsce. W sobotę podejmą na Łodziance piątą MKS Polonię Warszawa.