Ładowanie...

Zawsze w 13

sponsorzy

23 July 2022 14:07

Stellis nowym partnerem technologicznym Widzewa Łódź

Miło nam poinformować, że Widzew pozyskał nowego partnera technologicznego, którym została firma Stellis. Już wkrótce kibice czterokrotnego mistrza Polski będą mieli okazję zobaczyć pierwsze efekty tej współpracy.

Celem partnerstwa jest podniesienie jakości systemu sprzedaży biletów, sklepu internetowego oraz programu lojalnościowego. Każde z wdrożonych narzędzi ma pomóc zbliżyć kibiców Widzewa Łódź do swojego Klubu oraz ułatwić korzystanie z kluczowych usług elektronicznych. To kolejny krok po wdrożeniu nowej strony internetowej.

 

Firma Stellis działa w branży sport-tech. Jej celem jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej poprzez projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie systemów, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych. Wszystko po to, by wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym.

 

- Widzew to marka sama w sobie. Jestem dumny, że zostaliśmy jego partnerem technologicznym. Stellis swoją siedzibę ma w Łodzi i choć działamy na skalę międzynarodową, to praca na “własnym podwórku” jest szczególnie nobilitująca. Muszę przyznać, że stanęliśmy przed ogromnym zadaniem, bo kibice Widzewa to wymagająca społeczność i nie chcemy jej zawieść. Zrobiliśmy wszystko, by spełnić oczekiwania fanów łódzkiego klubu - mówił Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

 

Widzew, którego kibice biją rekordy sprzedaży karnetów nieprzerwanie od 2017 roku, chce zadbać o swoich fanów i wraz z awansem do PKO BP Ekstraklasy postanowił zabezpieczyć się od strony marketingowo-organizacyjnej. Stąd pozyskanie nowego partnera technologicznego, a firma Stellis będzie sukcesywnie wdrażać platformę Stellis One do klubowych narzędzi IT.

 

- Awans do PKO BP Ekstraklasy spowodował, że zainteresowanie Widzewem wzrosło jeszcze bardziej, choć wszyscy wiemy, że od kilku lat medialność klubu stoi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że czekają nas kolejne wyzwania, jeśli chodzi o sprzedaż biletów, gadżetów w sklepie internetowym, a także wiele innych, których kibice na co dzień nie widzą. Jestem przekonany, że nawiązanie współpracy z firmą Stellis stworzy nam poczucie bezpieczeństwa i będziemy mogli spokojnie zarządzać naszymi platformami - dodał Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź S.A.

 

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład Stellis wchodzą menedżerowie, konsultanci czy byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, Ruch Chorzów, PGE Skra Bełchatów, Grot Budowlani Łódź, TAURON Arena Kraków, POT (Polska Organizacja Turystyczna), IHF (International Handball Federation), ZPRP (Związek Piłki Ręcznej w Polsce), SHF (Svenska Handbollsförbundet) i innych.

 

Pierwsze efekty współpracy z firmą Stellis zostaną przedstawione kibicom na początku zbliżającego się tygodnia.