Ładowanie...

Kluby Partnerskie

akademia

05 August 2022 13:08

Stal Głowno nowym Klubem Współpracującym Akademii Widzewa

Kolejny klub z województwa łódzkiego zdecydował się na podjęcie współpracy z Akademią Widzewa. Umowę z Klubem podpisała Stal Głowno.

Klub z powiatu zgierskiego jest kolejnym, który zdecydował się na dołączenie do siatki podmiotów współpracujących z Widzewem Łódź. W czwartek w Sercu Łodzi podpisano oficjalną umowę pomiędzy podmiotami. Lista klubów współpracujących z Akademią liczy już 26 pozycji. - Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył kolejny klub, w dodatku z miasta, w którym mieszkańcy utożsamiają się z Widzewem. Mamy nadzieję, że ta relacja przyniesie korzyści obu stronom. Stal będzie mogła liczyć na możliwość poszerzenia kwalifikacji swoich trenerów, a młodzi zawodnicy z Głowna będą rywalizować w rozgrywkach organizowanych przez Widzew i będą pod lupą naszych szkoleniowców i skautów - powiedział Wiktor Kopczyński, dyrektor organizacyjny Akademii Widzewa.

 

Współpraca obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy Klubów Partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także korzystania z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymiany doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy Klubów Partnerskich, którzy będą mieli monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.


Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:
a) Młodego Widzewa,
b) Klubu Współpracującego,
c) Klubu Partnerskiego,
d) Ośrodka Partnerskiego.


Każda z ofert współpracy jest dostosowana do różnych klubów i szkółek piłkarskich, które mogą znaleźć dla siebie formę odpowiadającą swoim potrzebom i pomagającą trenującym dzieciom w zdobywaniu kolejnych umiejętności i realizacji marzeń.

Szczegółową ofertę Klubów Partnerskich Widzewa Łódź można znaleźć w poniższej prezentacji multimedialnej
PROGRAM PARTNERSKI AKADEMII WIDZEWA ŁÓDŹ

Dane kontaktowe

Piotr Turek - koordynator ds. Programów Partnerskich
tel. 728-402-227
e-mail: piotr.turek@widzew.com