ProfiGips Sponsorem Meczu z Górnikiem Zabrze
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

sponsorzy

10 May 2023 09:05

ProfiGips Sponsorem Meczu z Górnikiem Zabrze

Firma ProfiGips została sponsorem meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Widzew Łódź zmierzy się z Górnikiem Zabrze!

Logo oficjalnego Sponsora Meczu z Górnikiem Zabrze będzie eksponowane w klubowych social mediach, a także w trakcie samego spotkania, w materiałach prasowych, na bandach LED i telebimach. Firma ProfiGips zaplanowała także w swoich mediach konkurs dla kibiców Widzewa, w których nagrodą jest piłka oraz koszulka z autografami I zespołu.

 

- Widzew to wspomnienia najlepszych chwil z mojego dzieciństwa. Byłem wtedy dumny, że jestem kibicem tej drużyny. Pamiętam jak z wielką radością po meczach RTS-u chodziłem z flagą klubu po łódzkim osiedlu Zarzew. Zawsze marzyłem o tym, by aktywnie wspierać Widzew. Wcześniej mogłem to robić jako kibic, ale teraz pojawiła się również możliwość zaangażowania i pomocy w budowie wielkiego Widzewa od strony biznesowej - Robert Wiśnik, właściciel ProfiGips.

 

ProfiGips to Twój producent profili budowlanych. Działalność PROFIGIPS rozpoczęła się w lutym 2002 roku. Od ponad 20 firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji profili budowlanych najwyższej jakości. Wszystkie kroki, jakimi podąża przez biznesową drogę skupione są na innowacyjności i inwestycjach w rozwój. Dzięki temu ProfiGips stale umacnia swoją pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym. W 2007 roku otworta została filia w Rumunii, a w 2014 roku na Białorusi.

 

Firma stawia przede wszystkim na najwyższą jakość produktów i estetykę ich wykonania. To trudna i wymagająca kombinacja, ale od zawsze stanowi ona główny filar polityki naszego sponsora. W codziennej pracy ProfiGips kieruje się profesjonalizmem i dbamy o konkurencyjność cen. Tylko wtedy może być atrakcyjnym partnerem dla swoich kontrahentów. Szeroko rozbudowany park technologiczny umożliwia sprawną realizację nawet najbardziej złożonych zamówień, których ProfiGips z dumą się podejmuje i z pełną satysfakcją oraz sukcesami realizuje.

 

Od lat firma współpracuje z najlepszymi dostawcami granulatów PCV, PP, taśm aluminiowych i stalowych. Nie ustaje w rozwoju i innowacjach. Tylko wtedy może zagwarantować najwyższy poziom produktów. Dzięki temu jest on zgodny z europejskimi standardami, ale przede wszystkim z oczekiwaniami i potrzebami klientów oraz partnerów handlowych ProfiGips.

 

ProfiGips zapewnia szeroki asortyment produktów, który z niezwykłą dbałością dopasowujemy do potrzeb klientów. W ofercie znajdują się między innymi: narożniki aluminiowe, narożniki z PCV, listwy stalowe, profile przyokienne oraz profile cokołowe. Stale poszerzamy naszą ofertę, by nadążać nad dynamicznymi zmianami w branży budowlanej.

 

Firma jako pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję profilu Mokry Tynk z PCV, czyli tzw. narożnik PROFIGIPS. Narożnik ProfiGips charakteryzuje się też specjalnym kształtem, który podlega ochronie wzoru przemysłowego. Produkty Sponosra Meczu z Górnikiem Zabrze są powszechnie stosowane w branży budowlanej i od wielu lat cieszą się dużym uznaniem wśród wykonawców, ale i klientów końcowych.