Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

sponsorzy

14 September 2022 17:09

Polskie Hurtownie Dachowe nowym członkiem WKB

W gronie członków Widzewskiego Klubu Biznesu witamy firmę Polskie Hurtownie Dachowe S.A. - największą sieć hurtowni dachowych w Polsce.

PHD oferuje szeroką gamę pokryć i akcesoriów dachowych. W ofercie znajduje się asortyment zarówno znanych międzynarodowych marek, jak również silnych polskich producentów.

 

- Wspieranie Widzewa i przynależność do WKB to czysta przyjemność. Klub po ośmiu latach powrócił do Ekstraklasy, a my jesteśmy dumni z tego sukcesu, jak zapewne każdy łodzianin, powiedział Piotr Kośla - Prezes Zarządu PHD S.A.

 

- Polskie Hurtownie Dachowe mają swoją siedzibę w Łodzi, ale swoim zasięgiem, podobnie jak Widzew, obejmują całą Polskę. Bardzo się cieszę, że w naszym mieście biznes się rozwija, a moje zadowolenie jest tym większe, że od teraz PHD należy także do wielkiej widzewskiej rodziny, powiedział Michał Rydz, wiceprezes Widzewa.

 

Polskie Hurtownie Dachowe to największa sieć hurtowni dachowych w Polsce, która zrzesza firmy zajmujące się sprzedażą pokryć dachowych. Obecnie posiadają 130 oddziałów handlowych w całej Polsce, dzięki czemu mogą dotrzeć ze swoimi produktami do każdego zakątka kraju, ale także poza jego granice. PHD to nowa jakość na rynku pokryć dachowych. Serce firmy tętni w Łodzi.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera: ZOBACZ