Podziękowania dla Widzewskiego Klubu Biznesu
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

17 March 2017 13:03

Podziękowania dla Widzewskiego Klubu Biznesu

Zarząd Klubu pragnie gorąco podziękować wszystkim firmom należącym do Widzewskiego Klubu Biznesu za wsparcie i duży wkład w rozwój Klubu.

Członkostwo w Widzewskim Klubie Biznesu to koszt 2500 zł (plus 23% VAT). Firma będąca członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu uzyskuje prawo do ekspozycji logo firmy, wraz z przekierowaniem, na oficjalnej stronie Klubu - widzew.com oraz otrzymuje karnet Super VIP na mecze Widzewa w rundzie wiosennej rozgrywane w Łodzi.

Zarząd Klubu chce podziękować za dotychczasową współpracę firmom, które obecnie znajdują się w Widzewskim Klubie Biznesu:

SuperSports.pl - oferuje akcesoria i sprzęt sportowy taki jak: hantle i obciążniki, akcesoria do jogi, rowery, piłki lekarskie, sztangi, stepy i inne.

EkoWęgiel - firma, w ofercie której znajduje się bogaty asortyment węgla kamiennego, ekogroszku, pelletu i peletu węglowego Varmo, brykietu, miału węglowego, które można nabyć w różnych gatunkach, w zależności od wymagań jakościowych oraz kategorii używanych pieców.

Warserwis - zajmuje się pełną obsługą w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa, a także sprzedażą opakowań kartonowych i palet. W ofercie firmy znajduje się projektowanie oraz wykonywanie sieci klimatyzacji i chłodniczych oraz sprzedaż i montaż pojedynczych urządzeń. Warserwis świadczy usługi serwisowe, wykonując naprawy oraz przeprowadzając przeglądy i czyszczenie instalacji.

Arden - realizuje zlecenia z zakresu drukowania prezentacji, raportów, biznesplanów, skryptów, biuletynów, instrukcji obsługi oraz innych materiałów informacyjnych, szkoleniowych lub konferencyjnych, folderów, katalogów, kart menu, cenników, ulotek, certyfikatów, kalendarzy, wizytówek, pocztówek, zaproszeń i innych. Działa na rynku poligraficznym od 1995 r.

Mago - firma oferująca idealne garnitury, skrojone i uszyte na miarę. Od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej. Doświadczenie połączone z analizą rynku i trendów mody sprawia, że proponuje klientom nowoczesny krój i modną kolorystykę.

CocaCola HBC Polska - firmą, która zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją najbardziej wartościowych marek napojów na świecie.

Planeta Alkoholi - ponad sześć tysięcy produktów do wyboru: piwa, wina, wódki, whisky, giny, rumy, koniaki, brandy, calvadosy, szampany, likiery, sake i inne.

SM System - od kilkunastu lat działa na rynku w zakresie klimatyzacji, wentylacji-rekuperacji oraz instalacji chłodniczych. Opiera swoją działalność o dynamiczny zespół pracowników, z bogatą praktyką zawodową.

Sportowa Polska - firma zajmująca się sprzedażą internetową odzieży sportowej, obuwia, a także akcesoriów piłkarskich. Kompleksowo dba o wyposażenie klubów piłkarskich. W swojej ofercie posiada nie tylko odzież przeznaczoną do uprawiania sportu, ale również do ubioru codziennego.

Curatum - powstała w 2009 roku, specjalizuje się w ofertowaniu i zawieraniu umów ubezpieczenia na bazie współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeń. Poprzez dokonanie analizy potrzeb, przedstawia najlepsze rozwiązania ochronne i inwestycyjne zarówno dla osób fizycznych jak również dla podmiotów gospodarczych.

Naturalni.pl - najstarszy gabinet medycyny naturalnej w Łodzi. W palecie zabiegów znajduje się m.in. akupunktura, akupresura, masaż Shiatsu, biomasaże czy ziołolecznictwo.

WIG brokers - ”elementarzem" oferty rynkowej są ubezpieczenia firm i przedsiębiorstw, a także ubezpieczenia: komunikacyjne; mieszkań i domów oraz domów w budowie; gospodarstw rolnych i odpowiedzialności cywilnej gospodarstw rolnych; odpowiedzialności cywilnej zawodowej, a także gwarancje należytego wykonania kontraktu i zapłaty wadium, gwarancje ubezpieczeniowe koncesyjne, handlowe, kaucyjne, celne i akcyzowe.

Creazione - młoda, założona w 2016 roku firma, jednak graficzne doświadczenia firmy to kilka lat ciężkiej pracy nad wieloma projektami - od logo po t-shirt’y, od wizytówek po billboard’y.

Emi Quelle - firma oferująca importowaną odzież z Francji i Włoch. Co tydzień można znaleźć tam najnowsze kolekcje ze świata mody. Emi Quelle zajmuje się sprzedażą hurtową ,a także detaliczną.

Fumino - firma rodzinna zajmująca się importem i dystrybucją włoskich i hiszpańskich płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek. Jest to jednocześnie najdłużej działająca firma tej branży na terenie Łodzi.

Del-Bud - projekty budowlane, wykonawcze, przetargowe; instalacje wod.-kan., instalacje c.o., instalacje gazowe, wentylacja i klimatyzacja, sieci i węzły ciepłownicze; projekty w 2D i 3D.

Taxi 19191 - najstarsza firma oferująca w Łodzi usługi taksówek na telefon. Poza standardowym przewozem osób wykonuje również usługi dodatkowe, takie jak przewóz przesyłek, wykonywanie zakupów, dowóz dzieci do szkoły czy obsługa uroczystości.

Verde druk - drukarnia specjalizująca się w druku cyfrowym, wielkoformatowym i offsetowym. Posiada studio graficzne, dzięki któremu klienci na miejscu mogą skonsultować swoje projekty z wykwalifikowanym grafikiem.

Wilanów - pracownia mebli i wnętrz. Zajmuje się przede wszystkim produkcją wszelkiego rodzaju mebli z płyt laminowanych oraz wszelkiego typu elementów drewnianych. Oferuje także zróżnicowane usługi stolarskie.

Sklepmedyczny24.eu - szeroki wybór produktów rehabilitacyjnych i ortopedycznych. Produkty do profilaktyki wad postawy: buty oraz wkładki, ortezy stawu i inne.

P.H. „Malusi” - profesjonalny sklep z towarami spożywczymi proponujący szeroką gamę popularnych pośród nabywców produktów.

Hastex - jedna z najszybciej rozwijających się hurtowni tekstyliów w Polsce. Obsługuje małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Postawiła na tureckie tradycje włókiennicze, ich jakość i nowoczesność.  Wykwalifikowany personel, terminowość i lojalność wobec klientów dały firmie możliwość poznania i przewidywania ich potrzeb.

Elserwis - firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.

Maxbud Noveo - firma deweloperska utworzona na podbudowie wcześniej prowadzonych działalności deweloperskich przez wspólników stanowiących zarząd firmy. Posiada doświadczenie w realizacji budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Otto Kühnen - maszyny włókiennicze i środki pomocnicze dla włókiennictwa. Maszyny i wyposażenie wstępnej obróbki bawełny, jedwabiu i jedwabiu odpadowego oraz wyposażenie do wstępnego obróbki wełny.

Furtel - funkcjonuje na polskim rynku od 1987 roku. Pierwszy okres istnienia firmy skupiał się na technologiach telekomunikacyjnych, jednak wraz z rozwojem rozszerzono działalność o przemysł przetwórstwa biomasy. Aktualnie oferuje usługi z zakresu realizacji inwestycji telekomunikacyjnych i przemysłu energetycznego.

PG Energy - wykonawstwo i remonty systemów zasilania elektroenergetycznego i  telekomunikacyjnego, urządzeń sieci rozdzielczych, systemów sterowania i automatyki oraz sieci strukturalnych i systemów ochrony obiektów przemysłowych.

Papirus - firma handlowa działająca na rynku od 2004 roku. Zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów, biur, firm i instytucji.

Blachotrapez - firma oferująca klientom wysokiej jakości produkty - blachy dachowe i elewacyjne, które charakteryzuje wysoka jakość, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo.

BZB projekt - Biuro prowadzące działalność projektową, organizacyjną, doradczą i zarządczą dla wszystkich etapów inwestycji budowlanych.

Wobedt Hydret - renomowany, polski producent oczyszczalni ścieków. Obecnie specjalnością przedsiębiorstwa są oczyszczalnie ścieków drenażowe i oczyszczalnie ścieków biologiczne, ale również zbiorniki bezodpływowe, studnie wodomierzowe, studnie kanalizacyjne czy też przepompownie ścieków.

K&O - wynajem koparek, kompleksowe roboty ziemne oraz inne profesjonalne usługi wykonywane nowoczesnymi maszynami.

Fimtec - firma ta jest dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Do wszystkich maszyn produkowanych przez firmy współpracujące z Fimtec oferuje ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Optyk Optopolis - salon optyczny oferujący fachowy dobór okularów i soczewek kontaktowych, szeroki wybór opraw oraz profesjonalne badanie wzroku.

4 Energy Tomika - firma zajmująca się świadczeniem usług i sprzedażą artykułów z zakresu nowoczesnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła renomowanych firm, rekuperacji, instalacjach solarnych, ogniwach fotowoltaicznych oraz pozostałych instalacji aż po klucz.

Romanista - Instytut Języków Romańskich - nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych wywodzących się z łaciny: kursy języka francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i portugalskiego, a także innych wiodących języków takich jak angielski, niemiecki, rosyjski i polski dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania.

Cash-sport - instytucja pożyczkowa posiadającą polski kapitał, specjalizująca się w udzielaniu krótkoterminowych oraz ratalnych pożyczek przez internet.

Wszystkim w/w firmom Zarząd Klubu RTS Widzew Łódź pragnie gorąco podziękować.

Aby dołączyć do Widzewskiego Klubu Biznesu, należy skontaktować się z klubem pod adresem: biznes@widzew.com.