Ładowanie...

Treningi

I Drużyna

ŚLĄSK - WIDZEW

01 August 2022 18:08

Plan treningów przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Po porażce z Lechią Gdańsk nie będzie czasu na rozpamiętywanie straty punktów. Drużyna w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

Poniedziałek upłął pod znakiem odnowy biologicznej i zajęć z fizjoterapeutą, a kolejny mikrocykl zostanie zainaugurowany we wtorkowe popołudnie. Po zbiórce i treningu siłowym, widzewiacy pojadą na Łodziankę, gdzie o 17:00 odbędzie się trening na boisku naturalnym, otwarty dla kibiców czerwono-biało-czerwonych.

 

Przez następne dwa dni podopieczni Janusza Niedźwiedzia będą trenować w ośrodku na Małachowskiego. Dodatkowo w środę po treningu piłkarskim, zawodnicy zrealizują krótkie programy indywidualne na siłowni. W czwartek odbędzie się briefing z udziałem trenera i jednego z piłkarzy I zespołu.

 

W piątek, czyli w dniu wyjazdu do Wrocławia, trening zaplanowano po południu. Po obiedzie zespół wsiądzie do autokaru i wyruszy w drogę na Dolny Śląsk, gdzie następnego dnia podejmie wrocławian. Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę 6 sierpnia o godzinie 20:00 na Tarczyński Arenie.