Plan treningów przed meczem z Koroną Kielce
Ładowanie...

Treningi

I Drużyna

KORONA - WIDZEW

18 September 2023 16:09

Plan treningów przed meczem z Koroną Kielce

We wtorek, 19 września piłkarze pierwszej drużyny Widzewa Łódź rozpoczną kolejny mikrocykl treningowy, w trakcie którego rozegrają ligowe spotkanie z Koroną na wyjeździe.

Przez wszystkie dni zespół trenera Daniela Myśliwca będzie przygotowywał się na boisku w ośrodku przy ul. Małachowskiego. Wtorkowe zajęcia zaplanowano na godzinę 11:00 i będą otwarte dla kibiców i dziennikarzy. Po treningu odbędą się też ćwiczenia w siłowni.

 

W środę i czwartek Widzewiacy będą nadal trenowali na Łodziance. Po czwartkowych zajęciach drużyna po południu wyjedzie na mecz do Kielc.

 

W piątek zespół Widzewa Łódź rozegra o godz. 18:00 spotkanie 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Koroną na wyjeździe. Po meczu czerwono-biało-czerwoni powrócą do Łodzi.

 

Plan przygotowań do starć z Concordią Elbląg (wtorek, 26 września) i Piastem Gliwice (piątek, 29 września) podamy po zakończeniu bieżącego mikrocyklu.

 

Z powodu urazów i kontuzji w mikrocyklu nie będą brać udziału Serafin Szota i Fran Alvarez. W przypadku Szoty przerwa w treningach jest spowodowana skręceniem wysokim stawu skokowego. Hiszpańskiego pomocnika czeka pauza od gry i treningów z powodu złamania palca u stopy. 

 

Po urazie do zajęć z pierwszą drużyną wraca z kolei Filip Przybułek.