<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=718547469374910&amp;ev=PageView&amp;noscript=1"> PKO BP dołącza do grona sponsorów Moneyball 2
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

sponsorzy

11 October 2023 15:10

PKO BP dołącza do grona sponsorów Moneyball 2

Już we wtorek, 17 października na Scenie Monopolis odbędzie się druga edycja konferencji "Moneyball". Jej organizacja nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych Sponsorów i Partnerów, do których dołączył PKO Bank Polski.

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego i ważną częścią krajowej gospodarki. Istotną rolę w społecznej aktywności Banku pełnią działania wspierające szeroko rozumiany sport. PKO Bank Polski jest partnerem imprez biegowych w całej Polsce, wspiera też narciarstwo biegowe, kolarstwo, a także polskie jeździectwo.

 

Bank wykorzystuje również swój potencjał jako mecenas piłki nożnej. Od pięciu sezonów jest partnerem tytularnym najwyższych ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce - PKO Bank Polski Ekstraklasy. W swojej ofercie posiada Oficjalną Kartę Ekstraklasy - kartę płatniczą z wizerunkiem każdego klubu. To jedyny taki produkt na rynku, w galerii kart obecny jest oczywiście również nasz Klub - produkt ten będzie promowany na konferencji Moneyball 2.

 

JAK OTRZYMAĆ KARTĘ Z WIDZEWSKIM MOTYWEM? [KLIKNIJ]

 

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty i każda osoba zainteresowana tematem konferencji może zapisać się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI MONEYBALL 2