Ostatnie godziny zwalniania miejsc z wykorzystaniem kodu!
Ładowanie...

Bilety i karnety

WIDZEW - KORONA

25 May 2023 10:05

Ostatnie godziny zwalniania miejsc z wykorzystaniem kodu!

W sobotę, 27 maja o godz. 17:30 Widzew Łódź zagra na własnym stadionie z Koroną Kielce w ramach 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jeszcze tylko dzisiaj do północy można zwolnić miejsce w Sercu Łodzi na ten mecz z możliwością wykorzystania kodu.

Posiadacze karnetów, którzy tego dnia nie będą mogli pojawić się na trybunach, mogą udostępnić swoje krzesełko innym sympatykom. Zwalnianie potrwa do czwartku, 25 maja, do godz. 23:59. Do tej pory kibice Widzewa Łódź zwolnili ponad 2300 miejsc na mecz z Koroną Kielce.

 

W I etapie osoby zwalniające mogą przekazać kod do zakupu biletu innej osobie. W II etapie kody zostaną wyłączone, a wszystkie zwolnione miejsca trafią do otwartej puli biletów. Te będą mogły zostać nabyte w otwartej sprzedaży. Wejściówki można zwalniać do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem, czyli do 27 maja, do godz. 15:30. Jeśli wiesz, że nie będzie Cię na meczu - zrób to już teraz.

 

Pamiętaj, że każdorazowe zwolnienie miejsca na domowy mecz Widzewa daje Ci 1% zniżki na zakup karnetu na kolejny sezon. Kibic może zebrać nawet 17% rabatu!

 

NIE BĘDZIE CIĘ NA MECZU? ZWOLNIJ SWOJE MIEJSCE

 

Harmonogram zwalniania miejsc na mecz z Koroną Kielce:

I Etap - Zamknięty z możliwością użycia kodu - piątek 19.05, 12:00 - czwartek 25.05, 23:59

II Etap - Otwarty bez możliwości użycia kodu - piątek 26.05, 00:00 - sobota 27.05, 15:30

 

Otwarta sprzedaż biletów ruszy 26 maja (piątek) o godzinie 12:00. Godziny pracy kas biletowych podamy w oddzielnym komunikacie.

 

Kibicu! Pamiętaj, że zakup biletu przez internet to najszybszy i najpewniejszy sposób zdobycia wejściówki na mecz w Sercu Łodzi.

 

Zakup biletu przez internet to najszybszy i najpewniejszy sposób wejścia na mecz w Sercu Łodzi!