Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

sponsorzy

25 July 2022 16:07

Opharm Sponsorem Oficjalnym Widzewa Łódź

Firma Opharm została Sponsorem Oficjalnym Widzewa, co pozycjonuje ją w gronie kilku największych podmiotów wspierających Klub. Pozyskanie tak poważnego partnera było priorytetem w działaniach Klubu przed awansem do PKO BP Ekstraklasy. 

Ekspozycja Sponsora pojawi się na bandach LED, na stadionie, w mediach społecznościowych oraz w Widzew TV. Firma skorzystała również z pakietu Hospitality, dzięki czemu Opharm będzie aktywnie brać udział w aktywnościach podczas meczów ligowych oraz codziennym życiu Klubu. W planach jest również aktywność firmy w Strefie Kibica pod stadionem przed meczem.

 

- Dziś możemy z dumą ogłosić, że do naszego grona silnych partnerów, jako Sponsor Oficjalny Klubu, dołączyła firma Opharm. To kolejny sygnał, że Widzew jest poważnym i stabilnym partnerem, który przyciąga silne marki o europejskim zasięgu - powiedział Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź S.A.

 

Opharm S.A. wyszedł naprzeciw klientom w odpowiedzi na gwałtowne zapotrzebowanie rynku na środki ochrony osobistej. W bardzo szybkim tempie firma stała się liderem rynku zdobywając klientów w całej Europie, tworząc wyroby medyczne oraz higieniczne. Celem Opharm jest dostarczanie swoim klientom najwyższej możliwej jakości. Produkty firmy można znaleźć w największych sieciach handlowych w Polsce i za granicą. Opharm daje gwarancję satysfakcji jest produkcja spełniająca wszystkie normy europejskie potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami, produkowane w Europie z lokalnych materiałów, przy rygorystycznym procesie kontroli jakości i z dbałością o najwyższą satysfakcję klientów.

 

Zadowolenie z podpisania umowy wyraził Zarząd Opharm S.A.: - Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować iż firma OPHARM S.A. właśnie dołączyła do prestiżowego grona sponsorów Widzewa Łódź. Chcemy wspólnie świętować sukcesy Widzewa i wierzymy, że jest to początek długiej i owocnej przyjaźni. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć drużynie w drodze na szczyt PKO BP Ekstraklasy.

 

Celem firmy jest, aby każdy użytkownik produktów marki Opharm był dumny z korzystania z polskich produktów. Zapraszamy do wejścia na stronę internetową nowego Sponsora Oficjalnego Widzewa Łódź [KLIKNIJ]