<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=718547469374910&amp;ev=PageView&amp;noscript=1"> Oglądaj rezerwy w WidzewTV
Ładowanie...

WidzewTV

Rezerwy

Akademia

29 September 2022 20:09

Oglądaj rezerwy w WidzewTV

W piątek, 30 września, na boisko przy ulicy Małachowskiego po raz kolejny w ramach Betcris IV ligi łódzkiej wybiegną piłkarze Widzewa II Łódź. Ich rywalem będzie zespół RKS-u Radomsko.

Przed laty mecze Widzewa z RKS-em odbywały się na poziomie centralnym, a nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej. Miało to miejsce w sezonach 2001/2002 oraz 2004/2005. Teraz z erkaesiakami zmierzą się rezerwy łódzkiego Klubu. Warto podkreślić, że ostatni raz Widzewiacy mierzyli się z gośćmi z Radomska w finale wojewódzkiego Pucharu Polski, który rozegrano w Sercu Łodzi. Roztrzygnięcie rozgrywek było bardzo emocjonujące, ale ostatecznie z awansu na poziom centralny krajowego pucharu cieszyli się przyjezdni, którzy wygrali po konkursie rzutach karnych.

 

Piątkowe spotkanie podopiecznych Patryka Czubaka z RKS-em w całości pokaże klubowa telewizja WidzewTV. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00, a zmagania czwartoligowców skomentuje Antoni Figlewicz. Będzie to świetne wprowadzenie do weekendu i zbliżającego się starcia pierwszej drużyny Widzewa Łódź z Rakowem Częstochowa - wicemistrzem Polski.

 

Widzew II Łódź - RKS Radomsko / 30 września / 18:00 / Ośrodek treningowy przy ulicy Małachowskiego / wstęp wolny / Transmisja: WidzewTV