#OfiSklep: Ostatni meetup w tym sezonie
Ładowanie...

Martin Kreuzriegler

Dominik Kun

Sklep

25 May 2023 09:05

#OfiSklep: Ostatni meetup w tym sezonie

W oficjalnym sklepie Widzewa Łódź odbyło się dziewiąte spotkanie z piłkarzami pierwszej drużyny. Tym razem czas z kibicami spędził Martin Kreuzriegler oraz, już po raz drugi, Dominik Kun.

Frekwencja podczas wydarzenia była bardzo wysoka, a kolejka chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu wykraczała daleko poza próg sklepu. Cieszyła duża liczba dzieci i młodzieży, które witając się z Martinem musiały pochwalić się umiejętnością języka niemieckiego lub angielskiego. Nie zabrakło również tradycyjnego już "Dziękuję Pan Dominik", na które zawodnik grający na co dzień z numerem 22 reagował szerokim uśmiechem.

 

IMG_5102

 

Wizyta w sklepie była dla wielu fanów również okazją do zakupów. Dużym powodzeniem cieszyły się plakaty pierwszej drużyny oraz wszystkie artykuły marki Kappa, które obecnie są objęte promocją nawet do 50% dla posiadaczy karnetów. Piłkarze mieli na sobie oficjalne koszulki meczowe w kolorze białym, w których występowali podczas rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

 

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ODZIEŻ I AKCESORIA MARKI KAPPA [KLIKNIJ]

 

Przez cały sezon piłkarze pierwszej drużyny regularnie odwiedzali sklep, by spędzić czas z kibicami czerwono-biało-czerwonych. Wcześniej fani mieli szansę poznać między innymi: Mattię Montiniego, Juliusza Letniowskiego, Dominika Kuna, Karola Danielaka, Henricha Ravasa, Fabio Nunesa, Marka Hanouska, Jordiego Sancheza, Bożidara Czorbadżijskiego, Bartłomieja Pawłowskiego, Patryka Stępińskiego, Mato Milosa, Serafina Szotę, Kristoffera Normanna Hansena, Ernesta Terpiłowskiego i Mateusza Żyrę.

 

O szczegółach następnych spotkań z zawodnikami będziemy informować po rozpoczęciu przygotowań do nowego sezonu przez pierwszą drużynę.

 

Zapraszamy do oglądania zdjęć ze środowego spotkania. Autorem galerii jest Marcin Bryja.

2023.05.24-Spotkanie-zawodnikow-z-kibicami-D.-Kun-M.-Kreuzriegler