Nowy członek Widzewskiego Klubu Biznesu
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

24 July 2017 14:07

Nowy członek Widzewskiego Klubu Biznesu

Firma 4Foreigners prowadząca Biuro Obsługi Cudzoziemców i Agencję Pracy Tymczasowej będzie w sezonie 2017/2018 członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu.

4Foreigners to kolejna firma, który zdecydowała się na promocje swoje działalności, przy wsparciu marki klubu. Firma tradycyjnie będzie promowana m.in. na stronie internetowej klubu oraz transmisjach w WidzewTV.

Przy podjęciu decyzji, po raz kolejny, bardzo istotny był czynnik sentymentalny. - Ja pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego i w czasach mojej młodości, w moim mieście liczył się tylko jeden klub. Wtedy pokochałem Widzew, kibicowałem mu od czasów szkoły średniej na każdym polu, jeszcze przed sukcesami w Lidze Mistrzów. Od dawna już moim marzeniem było wsparcie jego działalności - tłumaczył Adam Włodarczyk, właściciel 4Foreigners, który nie ukrywa, że sympatią do czerwono-biało-czerwonych barw zaraża również swoich najbliższych. - Przygodę na stadionie zacząłem od sektora C, ale już po pierwszym meczu zapragnąłem przenieść się pod zegar i stamtąd kibicować drużynie. Tak też się stało. Kibicowaliśmy tam razem z żoną. Od poprzedniego sezonu zasiadam na sektorze rodzinnym razem z synem, który coraz częściej dopytuje się o zegar ale chyba jeszcze jest troszkę za młody. Od tej rundy żona po przerwie też wraca do kibicowania i będzie razem z nami dopingować jak za dawnych lat ukochany klub.

Jako Biuro Obsługi Cudzoziemców 4Foreigners pomaga cudzoziemcom oraz ich pracodawcom w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych związanych z pobytem w Polsce: jest to m.in. legalizacja pobytu, uzyskiwanie pozwoleń na pracę, nabywania obywatelstwa polskiego oraz wszystkie inne formalności, z którymi stykają się cudzoziemcy podczas pobytu w Polsce, bądź ich pracodawcy którzy borykają się ze znalezieniem pracowników z Polski.

Jako Agencja Pracy świadczą usługi w zakresie rekrutacji i leasingowania pracowników z zagranicy do pracy w Polsce. Przyjmując na siebie wszystkie obowiązki pracodawcy, zapewniają przygotowanie wszystkich dokumentów potrzebnych do legalnie wykonywanej pracy. Zapewniają pracowników wykwalifikowanych jak i niewykwalifikowanych w branżach: produkcja, logistyka, usługi porządkowe, budownictwo, rolnictwo i wielu innych.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej www.cudzoziemiec.net.

***

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).