Młody Widzew Wschód - zapisz dziecko na treningi piłkarskie!
Ładowanie...

Młody Widzew

Akademia

15 March 2023 18:03

Młody Widzew Wschód - zapisz dziecko na treningi piłkarskie!

Trwa ekspansja sieci ośrodków Młodego Widzewa. Do grona czerwono-biało-czerwonych szkółek piłkarskich dla najmłoszych dołączyła filia na osiedlu Widzew Wschód.

Przypomnijmy, że Młody Widzew to jak do tej pory 10 ośrodków, z których osiem (Dąbrowa-Zarzew, Górna, Chojny, Olechów-Janów, Radogoszcz, Szpitalna, Centrum, Łagiewniki) znajduje się na terenie Łodzi, a pozostałe dwa utworzono w pobliskich Ozorkowie i Brzezinach. We wszystkich lokalizacjach nad rozwojem około 500 młodych zawodników czuwa 32 wykwalifikowanych trenerów, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencje zgodnie z planami szkoleniowymi i założeniami działania Akademii Widzewa.

 

Do mapy Młodego Widzewa dołącza teraz kolejna, już jedenasta lokalizacja -  Widzew Wschód. Zajęcia będą prowadzone na boisku przy Szkole Podstawowej nr 199, przy ulicy Czernika 1/3. Koordynatorem treningów organizowanych w tej okolicy został Hubert Poliszuk, odpowiadający również za ośrodki na Dąbrowie, Zarzewie i Górnej.

 

Zgłoszenia do grup treningowych, które obejmą roczniki: 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 prowadzone są za pośrednictwem dedykowanego formularza, dostępnego poniżej. W ramach naborów planowane są dwa darmowe treningi dla wszystkich chętnych.

 

ZAPISZ DZIECKO NA TRENINGI PIŁKARSKIE [KLIKNIJ]

 

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 663 694 623 lub za pośrednictwem adresu mailowego hubert.poliszuk@widzew.com. Pierwsze treningi zaplanowane są na poniedziałek 3 kwietnia i czwartek 6 kwietnia.

 

Młody Widzew - Widzew Wschód - szczegóły naborów

 

Termin:

poniedziałek 3 kwietnia, czwartek 6 kwietnia

 

Miejsce:

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 199,  ulica Czernika 1/3


Profil szkółki na Facebooku [KLIKNIJ]

 

Zobacz, gdzie znajduje się najbliższa lokalizacja jednego z 11 ośrodków Młodego Widzewa.