Mikomax dołączył do Widzewskiego Klubu Biznesu
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

22 June 2017 10:06

Mikomax dołączył do Widzewskiego Klubu Biznesu

RTS Widzew Łódź zyskał kolejnego wartościowego partnera. Łódzka rodzinna firma Mikomax Smart Office wyposażyła przestrzeń biurową w siedzibie klubu i tym samym dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu. Firma będzie promować swoją działalność i swoje produkty przy wsparciu czerwono-biało-czerwonej marki.

Fabryka Mebli Biurowych Mikomax sp. z o.o. została założona w 1991 r. Aktualnie jest jednym z największych producentów mebli biurowych w Polsce i zatrudnia około 200 osób w swojej siedzibie w Łodzi, wspierając firmy w zmianach przestrzeni biurowej poprzez sieć 16 salonów firmowych. Firma tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć. To ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur, łączący fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy. Oferta firmy skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych przedsiębiorstw - współpracuje m.in. z sektorem usług dla biznesu, telekomunikacji, consultingowym, transportowym i publicznym. Proponuje też kompleksowe usługi wspierające projekt - od procesu rozpoczęcia współpracy po realizację rozwiązań, np. projektowanie przestrzeni pracy, doradztwo, wsparcie przy re aranżacji, jak i relokacji biura, transport i montaż czy też szkolenia z zasad ergonomii.  

Firma odpowiedzialnie taktuje nie tylko sferę biznesową. Od wielu lat jest aktywna w środowisku łódzkim w wielu jego obszarach. W 2008 r. otrzymała tytuł „Łódzkiego Filantropa 2007 roku” przyznany przez prezydenta Łodzi. W 2006 r. znalazła się w „Raporcie Odpowiedzialny Biznes w Polsce - Dobre Praktyki” - jako pierwsza firma z branży, którą zauważono i doceniono.

Dziękujemy kierownictwu firmy za zaufanie i wsparcie działalności Widzewa Łódź!

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).