Mecze Widzewa w Canal+ za 39 zł miesięcznie
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

23 January 2023 18:01

Mecze Widzewa w Canal+ za 39 zł miesięcznie

Rozgrywki PKO BP Ekstraklasy powracają 27 stycznia. W piątkowy wieczór nasi rywale rozpoczą ligowe zmagania, a w Łodzi inaguracja rundy wiosennej nastąpi dzień później. Nie każdy może śledzić rywalizację Widzewa na stadionie, ale dzięki Canal+ Online możecie przenieść się do Serca Łodzi niezależnie od tego, czy będziecie domu, pociągu czy w pracy.

Pakiet Canal+ to nie tylko mecze rodzimej PKO BP Ekstraklasy, w której możemy dopingować piłkarzy pierwszej drużyny Widzewa Łódź, ale także wybrane spotkania Premier League, La Liga i Ligue 1, co oznacza, że będziecie mogli śledzić poczynania Lewego w Barcelonie czy świeżo upieczonego mistrza świata - Messiego w PSG. 

 

LINK DO ZAKUPU PAKIETU CANAL+ ONLINE [KLIKNIJ]

 

Mecze możesz oglądać przez internet równocześnie na dwóch urządzeniach. Za pierwsze 3 miesiące zapłacisz 39 zł, a potem 49 zł. Oferta jest skierowana bezpośrednio do kibiców Widzewa, a pakiet możesz zakupić klikając w poniższy link. Dzięki współpracy z nadawcą część kwoty ze sprzedaży zasila budżet czterokrotnego mistrza Polski. Oferta jest bezterminowa.

 

REGULAMIN OFERTY [KLIKNIJ]