Koniecznie oglądaj studio przedmeczowe w WidzewTV!
Ładowanie...

I Drużyna

WIDZEW - KORONA

Ekstraklasa

27 May 2023 13:05

Koniecznie oglądaj studio przedmeczowe w WidzewTV!

Dla tych, którzy byli z nami przez cały sezon - dziś też Was nie może zabraknąć. Dla tych, którzy nie zajrzeli do nas ani razu - dziś macie ostatnią szansę. Zapraszamy na finał sezonu 2022/23 naszym sztandarowym studiem przedmeczowym.

W ramach programu rozmowy na żywo z prezesem Widzewa Łódź Michałem Rydzem, pomocnikiem czerwono-biało-czerwonych Markiem Hanouskiem oraz… a dajcie nam się zaskoczyć!

 

Wszystko podlane solidną dawką informacji o najbliższym rywalu łodzian, równie solidną porcją statystyk i ciekawostek. Początek programu już o godzinie 16:30, a ze studia telewizyjnego w Sercu Łodzi przywitają się z Wami Antoni Figlewicz i Marcin Łagiewski.

 

Kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem arbitra duet prowadzących przeniesie się do gniazda komentatorskiego, by zrelacjonować starcie Widzewa z Koroną w ramach tradycyjnej transmisji radiowej. Po zakończeniu meczu, plan jest prosty - analiza gry obu drużyn, konferencja prasowa z udziałem trenerów oraz morze łez, w którym skąpiemy się mówiąc Wam "dobranoc" po raz ostatni w sezonie 2022/2023. Wszystko oczywiście starannie wyreżyserowane.

 

studio przedmeczowe / 16:30

transmisja radiowa / 17:27

studio pomeczowe i konferencja prasowa / po zakończeniu spotkania