Kolejny sezon WOWP z Akademią zainaugurowany
Ładowanie...

Akademia

sponsorzy

11 October 2023 20:10

Kolejny sezon WOWP z Akademią zainaugurowany

W październiku na konto Akademii Widzewa trafiły środki od jej Sponsora Generalnego, Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. To pierwsza wpłata w ramach umowy podpisanej na sezon 2023/24.

WOWP powstała w 2013 roku z inicjatywy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew”. Celem była odbudowa Widzewa dzięki dobrowolnym wpłatom kibiców, następnie przekazywanym do Klubu. 

 

Jednym z fundamentalnych elementów działania WOWP jest wsparcie Widzewskiej Młodzieży. W 2017 roku WOWP została Sponsorem Strategicznym Akademii Widzewa, a od 2022 roku angażuje się w rozwój młodych zawodników jako Sponsor Generalny i sukcesywnie zasila konto Akademii kolejnymi wpłatami.

 

W październiku na konto Akademii Widzewa trafiła kwota 40 000 złotych, w tym 12 300 złotych tytułem świadczeń za usługę reklamową oraz 27 700 złotych w ramach darowizny.

 

Ideą działalności OSK "Tylko Widzew" są dobrowolne wpłaty na konto WOWP, następnie przekazywane na rzecz Akademii. Kibice cały czas chętnie biorą udział w tej inicjatywie, co jest ogromnym wsparciem dla zawodników. W imieniu władz Klubu dziękujemy za regularne darowizny na rzecz Widzewskiej Młodzieży!

 

Obecnie liczba członków Klubu 1910 wynosi 835 osób.

DOŁĄCZ DO KLUBU 1910 [KLIKNIJ]