Kancelaria Kuśmierek wspiera WidzewTV
Ładowanie...

WidzewTV

biznes

WIDZEW - LECH

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

sponsorzy

14 May 2024 13:05

Kancelaria Kuśmierek wspiera WidzewTV

Sponsorem Transmisji Meczu z Lechem Poznań została Kancelaria Kuśmierek.

W ramach pakietu świadczeń przygotowanych dla Sponsora Transmisji logo firmy będzie eksponowane w trakcie relacji radiowej i studia przedmeczowego, a także w kulisach niedzielnego spotkania. Klub wraz ze Sponsorem przygotuje również dla kibiców konkurs, który zostanie przeprowadzony podczas trwania studia.

 

Kancelaria Kuśmierek to łódzka firma zajmująca się doradztwem restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Specjalizuje się w prowadzeniu procesów uzdrawiających przedsiębiorstwa w kryzysie, oferuje usługi dla dłużników oraz wierzycieli i kompleksowo wdraża rozwiązania restrukturyzacyjne lub upadłościowe. To jedna z najbardziej doświadczonych firm restrukturyzacyjno-upadłościowych działających w województwie łódzkim oraz na terenie całej Polski, którą cechuje rzetelność i profesjonalizm. Kilkunastoletnia praktyka w tej branży to: kilkaset postępowań upadłościowych w roli syndyka lub pełnomocnika dłużnika, a także kilkadziesiąt postępowań restrukturyzacyjnych w roli nadzorcy, zarządcy lub pełnomocnika.

 

Kancelaria Kuśmierek od wielu lat współpracuje z łódzkim Klubem: jest najemcą jednej z lóż w Sercu Łodzi, należy również do Widzewskiego Klubu Biznesu.

 

Dowiedz się więcej o restrukturyzacji przedsiębiorstw na stronie firmy [KLIKNIJ]. Kancelaria Kuśmierek to gwarancja profesjonalizmu [KLIKNIJ] i doświadczenia [KLIKNIJ].

 

***

Firmy zainteresowane ofertą biznesową Klubu zapraszamy do kontaktu pod adresem biznes@widzew.com oraz numerami telefonu 501 739 282 i 532 475 666, a także do odwiedzin strony widzew.com/biznes/oferta.