Ładowanie...

WIDZEW - LECHIA

10 August 2022 16:08

Informacje organizacyjne przed meczem z Legią Warszawa

W piątek 12 sierpnia o godz. 20:30 piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się na własnym stadionie z Legią Warszawa w ramach 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy sezonu 2022/2023. Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.


Bilety

Jedną z najważniejszych zmian w stosunku do poprzedniego sezonu jest konieczność posiadania potwierdzenia zakupionego karnetu/biletu. Każdy kibic musi mieć przy sobie elektroniczne bądź papierowe potwierdzenie przysługującego mu miejsca wraz z dokumentem tożsamości. Jest to związane z wymogami zawartymi w ustawie o imprezach masowych. W przypadku kontroli służb porządkowych nie wystarczy okazanie plastikowej karty, na której zapisany jest karnet. Konieczne będzie posiadanie potwierdzenia, na którym widnieje informacja o sektorze i miejscu.

 

Aby pobrać potwierdzenie należy zalogować się na swoje konto i w zakładce „Twoje zamówienia” pobrać odpowiedni dokument.

info-lechia1

Sprzedaż biletów jest prowadzona za pośrednictwem strony https://bilety.widzew.com/. Bilet najlepiej przygotować w wersji papierowej (samodzielny wydruk) lub opcjonalnie elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). Dalej zachęcamy kibiców pewnych swojej nieobecności na meczu do zwolnienia swojego miejsca, które trafi do otwartej puli sprzedaży. Zwolnić miejsce można za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej Widzewa Łódź lub na stronie https://bilety.widzew.com/zwalnianie-miejsc.

 

Punkt Obsługi Kibica - odbiór karnetów

Punkt Obsługi Kibica w dniu meczu zlokalizowany będzie w kasie nr 2 i będzie czynny w piątek 12 sierpnia od 15:00. W tym miejscu odbierzemy karnet, załatwimy wszelkie problemy związane z wejściem na stadion i uzyskamy niezbędne odpowiedzi na pytania dotyczące dnia meczowego. Karnety odbierają osoby, które kupiły nowy karnet lub zmieniły właściciela karnetu w systemie biletowym. Jeśli zmieniane było tylko miejsce na stadionie, karnet pozostaje ten sam.

Bilety

W dniu meczu (piątek 12 sierpnia) kasa nr 1 będzie WYŁĄCZNIE punktem zakupu i odbioru biletów, czynnym od godziny 15:00.

Godziny pracy kasy biletowej nr 1: 15:00 - 20:45

Godziny pracy Punktu Obsługi Kibica: 15:00 - 22:00

info-org-2022-2023_Legia

Sektor Rodzinny

Na łuku trybuny C (C1 i C2) ulokowany został Sektor Rodzinny. Od godziny 19:00 na dzieci czeka kącik z tablicą do rysowanek, gdzie stale, przy okazji każdego meczu, będą prowadzone będą zabawy, animacje oraz konkursy z nagrodami. Oprócz tego na dzieciaki czekać będą bańki mydlane, malowanie twarzy i specjalna oferta cateringowa. Nie zabraknie również niespodzianek, w tym sztucznego boiska oraz atrakcji od sponsora sektora - sieci kin Helios.

 

OfiSklep

Oficjalny sklep Widzewa Łódź będzie czynny od godz. 11:00. Przed meczem zakupy będzie można również zrobić w dodatkowym namiocie handlowym od godziny 17:00. Na kibiców będą czekać limitowane bilety kolekcjonerskie, nowe karty z zawodnikami oraz mini-kolekcja szalików i koszulek, przygotowanych specjalnie na mecz z Legią.

 

Catering

Przed meczem, od ok. godziny 17:00, przy stadionie działać będzie strefa gastronomiczna, zorganizowana przez Pub&Restaurację W Sercu Łodzi, a także trzy foodtrucki. W trakcie spotkania na trybunach dostępny będzie także catering mobilny, a w Sektorze Rodzinnym na dzieci czeka specjalna oferta gastronomiczna.

 

Jak dostać się dojechać do Serca Łodzi?

W dniu meczu ulica Smolarka będzie zamknięta 3 godziny przed i po meczu.

 

Przypominamy, że na stadion można w wygodny sposób dotrzeć pojazdami MPK - tramwajami linii 8A i 8B, 9, 10A i 10B, a także autobusami linii 54, 64, 75, 80 oraz 96. Na stacji PKP Łódź Niciarniana regularnie zatrzymują się pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej m.in. z Sieradza, Kutna, Łowicza, ze Skierniewic i z Tomaszowa.

Depozyt

Dla kibiców Widzewa będzie uruchomiony depozyt przy bramie numer 12.

 

Wejście na stadion

Przy wejściach zostaną rozstawione wydłużone barierki, które utworzą specjalne ciągi komunikacyjne. Dla kibiców udostępnione zostaną wszystkie wejścia na trybuny B, C i D, przy czym posiadając bilet na daną trybunę, dostać będzie się można na nią każdym prowadzącym na nią wejściem (tzn. kibic posiadający przykładowo bilet na trybunę C wejdzie na nią każdym wejściem od nr 10 do 13 włącznie - zgodnie z załączoną mapą). Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 19:00.

 

Kibice z lóż biznesowych, a także fani posiadający wejściówki typu VIP i SUPER VIP, na stadion wejdą wejściem nr 4. UWAGA! Z użytkowania pieszego wyłączony zostaje obszar pomiędzy wejściami nr 2 a 6 - kibice chcący skorzystać z wejścia nr 4 będą mogli dostać się do niego tylko poprzez oznaczone wejścia między barierkami.

 

Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7 i tylko nimi opuścić mogą stadion (kontakt do DSLO, czyli klubowego asystenta ds. osób niepełnosprawnych - 602 284 253). Tymi samymi wejściami (1, 7) wejdą na obiekt fani posiadający bilety na sektory od A1 do A5 (wejście nr 1) i od A8 do A12 (wejście nr 7), przy czym dla fanów z sektorów A5 i A8 przygotowane zostały dedykowane kołowrotki.

 

Osoby niepełnosprawne oraz kobiety w zaawansowanej ciąży na stadion wchodzą bez kolejki.

 

mapa-stadion1

 

Informacje dla dziennikarzy

Przedstawiciele mediów akredytacje prasowe odebrać będą mogli w wejściu nr 6 od godziny 19:30 do 20:45. Dziennikarze z akredytacjami typu PRESS będą mogli skorzystać z trybuny prasowej zlokalizowanej na trzecim piętrze trybuny A (z wykorzystaniem miejsc w drugim rzędzie dla osób, które nie potrzebują w czasie meczu pulpitów).

 

Fotoreporterzy (odbiór akredytacji oraz obowiązkowych kamizelek FOTO jak wyżej - w wejściu nr 6) korzystać będą mogli jedynie z miejsc za ledami reklamowymi od strony trybuny C, na wysokości trybun D1, D2 i D3 oraz B4, B5 oraz B6. Dla fotoreporterów przygotowane zostanie pomocnicze pomieszczenie pracy mediów na parterze stadionu, w pobliżu wejścia nr 6. Fotoreporterzy otrzymują dostęp do strefy przed ławkami rezerwowych, niezbędny do wykonania zdjęć przed rozpoczęciem spotkania. Po wykonaniu fotografii fotoreporterzy udają się do wyznaczonych stref za bandami LED.

 

Około 15 minut po zakończeniu spotkania w sali konferencyjnej na parterze (przy wejściu nr 6) odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenerów obu zespołów.

 

Zasady bezpieczeństwa

  • Należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych.

  • Na stadion nie można wnosić żadnych pakunków (torby, plecaki) ani większych przedmiotów (np. parasoli).

  • Informujemy, że obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na płytę boiska i do jej najbliższego otoczenia, w tym wyjścia z tunelu i strefy szatni.

 

 

DO ZOBACZENIA W SERCU ŁODZI!