Ładowanie...

Bilety i karnety

WIDZEW - LEGIA

05 August 2022 10:08

Harmonogram procesu zwalniania miejsc na mecz z Legią Warszawa

W piątek 12 sierpnia o godzinie 20:30 Widzew Łódź podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa w ramach 5. kolejki sezonu 2022/23 PKO BP Ekstraklasy. Już dziś rozpocznie się proces zwalniania miejsc karnetowych na to spotkanie.

Na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych pojedynki Widzewa z Legią określane były mianem derbów Polski, ale także dziś, dla wielu kibiców, jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów tego sezonu. Karnetowicze wybierający się na to spotkanie, mogą spać spokojnie. Pozostali kibice będą musieli liczyć na to, że posiadacze sezonowych biletów, zdecydują się na zwolnienie swojego miejsca.

 

Proces zwalniania miejsc wystartuje już dziś, tj. w piątek 5 sierpnia o godz. 12:00, czyli 7 dni przed planowanym meczem. W pierwszym etapie karnetowicz będzie mógł zwolnić swoje miejsce i uzyskać specjalny kod do przekazania innemu sympatykowi Widzewa - ten okres zwalniania miejsc zakończy się w nocy z wtorku na środę. Miejsca zwolnione po tym terminie trafią od razu do otwartej sprzedaży.

 

Harmonogram:

 

Piątek, 5 sierpnia, godz. 12:00 - start procesu zwalniania miejsc i zakup biletów z kodów

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 23:59 - koniec zakupu biletów z kodów zwalniających

Środa, 10 sierpnia, godz. 12:00 - otwarta sprzedaż zwolnionych miejsc