EXMO.com Sponsorem Widzewa Łódź
Ładowanie...

biznes

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

sponsorzy

09 February 2024 18:02

EXMO.com Sponsorem Widzewa Łódź

Do grona Sponsorów Widzewa Łódź dołączyła platforma wymiany kryptowalut EXMO.com.

EXMO.com to licencjonowana giełda kryptowalut, która od 2014 roku zapewnia bezpieczne i przyjazne dla użytkownika doświadczenia handlowe. Zajmuje miejsce wśród 40 najlepszych giełd na CoinGecko, działa na Litwie i posiada biuro w Polsce, a dzienny wolumen handlowy wynosi 60 milionów USD. EXMO.com obsługuje ponad milion zweryfikowanych użytkowników i oferuje 155 par handlowych, 7 walut fiat, swój token EXMO Coin (EXM), a także różne metody płatności, w tym przelewy bankowe i transakcje kartą. Firma posiada szeroką ofertę, a poprzez umowę z Widzewem Łódź chce zaznaczyć swoją obecność na rynku polskim.

 

Logo nowego Sponsora Widzewa Łódź - EXMO.com widoczne będzie na bandach LED stadionu przy alei Piłsudskiego, w mediach społecznościowych Klubu, a także na rękawkach koszulek drugiej drużyny. Firma uruchomi też specjalną ofertę promocyjną i działania wyłącznie dla społeczności fanów czerwono-biało-czerwonych, dając im szansę na zgłębienie świata kryptowalut.

 

- To dla nas interesująca chwila, ponieważ wchodzimy we współpracę z firmą z bardzo dynamicznie rozwijającej się branży. EXMO.com to duży gracz na rynku, z którego usług codziennie korzysta olbrzymie grono użytkowników. Cieszymy się, że nasza drabinka sponsorska rozrosła się o takiego partnera, co raz jeszcze podkreśla, że jesteśmy Klubem godnym zaufania dla podmiotów z przeróżnych dziedzin. Jestem pewien, że podpisana umowa przyniesie korzyści dla obu stron - mówi prezes Widzew Łódź S.A. Michał Rydz.

 

- Ta współpraca oznacza ekscytujące wejście EXMO.com w świat sportu, łącząc świat kryptowalut z entuzjastami piłki nożnej. Celem partnerstwa jest zapewnienie unikalnych i angażujących możliwości kibicom Widzewa Łódź - powiedział dyrektor operacyjny EXMO.com Mike Blank.

 

Z ofertą EXMO.com można zapoznać się na stronie internetowej [KLIKNIJ].

 

Rejestrując się na EXMO.com użyj kodu promocyjnego EXMOWIDZEW i otrzymaj 10 USDT do zakupu kryptowalut. Oferta dostępna jest tylko dla pierwszych 200 użytkowników.