<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=718547469374910&amp;ev=PageView&amp;noscript=1"> Dziękujemy za współorganizację akcji #KlubRegionów
Ładowanie...

Razem Tworzymy Społeczność

klub

biznes

WIDZEW - GÓRNIK

Serce Łodzi

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

sponsorzy

14 May 2023 21:05

Dziękujemy za współorganizację akcji #KlubRegionów

W imieniu Klubu Widzew Łódź S.A. dziękujemy wszystkich zaangażowanym prelegentom, słuchaczom, gościom, firmom i samorządom za obecność oraz współorganizację II Kongresu „Samorząd a Klub Sportowy” oraz pikniku #KlubRegionów.

Widzew chce być liderem oraz partnerem w regionie łódzkim, a także poza granicami województwa. Spotkania w Sercu Łodzi dają możliwość wymiany doświadczeń oraz promocji swoich osiągnięć wśród licznie zgromadzonych kibiców.

 

Dziękujemy za wyróżnienie nas Patronatem Honorowym przez następujące władze, instytucje oraz uczelnie:

- Wojewoda Łódzki Karol Młynarczyk;

- Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber;

- Uniwersytet Łódzki;

- Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny.

 

Dziękujemy za obecność dla wszystkich prelegentów oraz słuchaczy podczas trzech paneli dyskusyjnych w trakcie kongresu samorządowego, ze szczególnym wyróżnieniem przedstawicieli Ministerstwa Sportu oraz Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.

 

Cieszymy się, że bogata oferta przedmeczowej Strefy Kibica spotkała się z uznaniem oraz zainteresowaniem sympatyków Widzewa. Nie udałoby się to bez obecności trzech Kół Gospodyń Wiejskich oraz reprezentacji Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Wodzierady, a także druhów z  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej powiatu łódzkiego wschodniego. Dziękujemy za to, że byliście z nami!

 

Wyrazy uznania należą się również kibicom czerwono-biało-czerwonych, którzy przyjeżdżając do Serca Łodzi z wielu stron województwa, kraju i Europy przez cały mecz tworzyli świetne widowisko z kulturalnym dopingiem.

 

Widzew to #KlubRegionów!