#DawajWidzew: Niedzielny reset
Ładowanie...

Treningi

Zgrupowania

07 July 2024 22:07

#DawajWidzew: Niedzielny reset

Relacja z kolejnego dnia zgrupowania będzie tym razem krótka. W niedzielę sztab szkoleniowy zarządził zejście z obciążeń i regenerację.

Na koniec tygodnia w planie nie uwzględniono tradycyjnej jednostki treningowej na boisku. Przed obiadem zawodnicy regenerowali się po wygranym meczu kontrolnym z Banikiem Ostrawa, a trzech z nich razem z Pawłem Karasiakiem pracowało w siłowni. W grupie z szefem zespołu widzewskich fizjoterapeutów znaleźli się Jakub Sypek, Paweł Kwiatkowski i Mateusz Żyro. Dwaj ostatni zgłosili drobne dolegliwości po sparingu.

 

IMG_2602

 

Po obiedzie drużyna została podzielona na dwie grupy. Każda z nich odbyła dwie aktywności - na basenie i rowerach. Zajęcia w wodzie poprowadził trener Adrian Jarecki, a na wyprawę na "dwóch kółkach" wybrał się trener Daniel Myśliwiec. Wszystko po to, by urozmaicić piłkarzom pobyt w ośrodku Remes oraz standardowe treningi piłkarskie.

 

IMG_2439-Poprawione-Szum

 

Mimo że opis wydaje się krótki, to cały dzień przyniósł sporo emocji, które będzie można poczuć oglądając poniedziałkowy vlog #DawajWidzew. Równocześnie zachęcamy do zobaczenia poprzednich odsłon cyklu, a także galerii zdjęciowych i obserwowania profili Widzewa Łódź w mediach społecznościowych, szczególnie na Tik-Toku oraz Instagramie.

2024.07.07-DawajWidzew-Basen-i-przejazdzka-rowerowa