Czas dokończyć Widzewski Piknik Piłkarski na 600-lecie Łodzi
Ładowanie...

Wydarzenia

Razem Tworzymy Społeczność

Zawsze w 13

Widzewski Klub Biznesu

03 October 2023 13:10

Czas dokończyć Widzewski Piknik Piłkarski na 600-lecie Łodzi

18 czerwca 2023 roku na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 odbywał się Widzewski Piknik Piłkarski na 600-lecie Łodzi. Niestety, wydarzenie musiało zostać przedwcześnie zakończone z powodu załamania pogodowego.

Teraz, po ponad trzech miesiącach, nadszedł czas, by dokończyć turniej i wyłonić zwycięzców. Będzie to miało miejsce w najbliższą niedzielę, 8 października na murawie Serca Łodzi. 

 

W pierwszej kolejności dokończony zostanie turniej dzikich drużyn. Od godziny 13:15 odbywać będą się mecze rozstrzygające - o siódme miejsce zagrają Kamczłatka i Pędzące Imadła, a o piąte KS Nędza i Slabak Team. O najniższą lokatę na podium powalczą Skazani na Widzew oraz Czokapiki, natomiast o zwycięstwo zagrają między sobą drużyny Iskry Bęben oraz Red Army. Następnie, około godziny 14:00, odbędzie się wręczenie nagród. 

 

Później rozegrany zostanie turniej dla firm, w którym weźmie udział dziesięć zespołów. Turniej ten rozpocznie się od fazy grupowej - drużyny będą rywalizować na dwóch boiskach jednocześnie. 

 

I grupa: Widzew Łódź, MCKB, Canal+, Olikol, Veolia

II grupa: CoBouw, Mucoy, SM System, PTM Trade, Whirlpool

 

Przewidziano, że ta część wydarzenia ma trwać do godziny 19:10, kiedy to odbędzie się wręczenie nagród. Jeśli chcecie wspierać zawodników podczas rywalizacji, informujemy, że dla kibiców będzie otwarta trybuna A - dostanie się na nią będzie możliwe przez wejście numer 4. Będzie tam również otwarty punkt cateringowy. 

 

Partnerami wydarzenia są firmy 4MOVE, Safety Jogger, MAX Premium Burgers oraz Profilaktyka i Zdrowie.

 

Widzewski Piknik Piłkarski na 600-lecie Łodzi jest zrealizowany dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.