Bądź jak Jakub Wrąbel! Dołącz do Widzewskiej Szkoły Bramkarzy!
Ładowanie...

Młody Widzew

Akademia

25 August 2021 17:08

Bądź jak Jakub Wrąbel! Dołącz do Widzewskiej Szkoły Bramkarzy!

Widzew Łódź otwiera drzwi dla młodych golkiperów z Młodego Widzewa i klubów partnerskich. Na przyszłych następców Jakub Wrąbla i Konrada Reszki czekają profesjonalne zajęcia z trenerami Akademii w ramach Widzewskiej Szkoły Bramkarzy.

Inaugurację projektu Widzewskiej Szkoły Bramkarzy zaplanowano na 31 sierpnia, kiedy to na obiektach MOSIR przy ul. Małachowskiego 3/5 odbędzie się pierwszy, otwarty trening pokazowy. Początek zajęć o godz. 19:00 (zbiórka o godz. 18:30).

Każdy zainteresowany rozpoczęciem lub kontynuowaniem przygody między słupkami może zgłosić chęć wzięcia udziału w otwartej jednostce treningowej, poznać swoich przyszłych trenerów i zrobić kolejny krok w kierunku realizacji swoich marzeń. Zapraszamy bramkarzy Młodego Widzewa, zawodników z przynależnością klubową oraz każdego pasjonata gry na bramce, nietrenującego w żadnym klubie. Zajęcia są otwarte dla młodych piłkarzy z roczników 2006-2013.

Rodziców chcących zapisać swoje pociechy na otwarty trening Widzewskiej Szkoły Bramkarzy prosimy o wysyłanie wiadomości mailowych o nazwie "Otwarty trening bramkarski" na adres akademia@widzew.com. W załączeniu należy przesłać również wypełnioną kartę kwalifikacyjną, która znajduje się poniżej do pobrania.

KARTA KWALIFIKACYJNA [POBIERZ]

Warto podkreślić, że regularne zajęcia bramkarskie, których rozpoczęcie planowane jest na 13 września, będą odbywać się w kilku lokalizacjach na terenie Łodzi. Dzięki temu treningi będą dostępne na wyciągnięcie ręki!

Poniżej przedstawiamy pełną ofertę treningową:

- Treningi bramkarskie dostosowane do wieku i umiejętności uczestników;

- Podział na małe sześcioosobowe grupy treningowe;

- Metodyka szkolenia zgodna z programem szkolenia bramkarzy Akademii Widzewa;

- Wykwalifikowana kadra trenerska oraz wizytacje trenerów bramkarzy Klubu;

Serdecznie zapraszamy na pierwszy trening Widzewskiej Szkoły Bramkarzy!